Podróż służbowa, korporacyjna i szkolna

psincentive
psincentive.
Wywołuj olśnienia. Kreuj doświadczenia.
Wykreuj niesamowite doświadczenia grupowe dla Twojej firmy, instytucji lub szkoły z naszym ekspertem psincentive. Nad wszystkim masz całkowitą kontrolę. Od rodzaju podróży, przez formę płatności, po najdrobniejsze szczegóły integracyjne.
Zostaw numer telefonu. Oddzwonimy!
Oczekuj na telefon od naszego eksperta z którym omówisz szczegóły nadchodzącej podróży grupowej. Podróże grupowe pstravel obsługiwane są na dzień dzisiejszy dla firm, instytucji i szkół z terenu Polski.
Podbijajcie Świat w pełni możliwości.
Nowe doświadczenia podróżowania psincentive to nowe, wyjątkowe atrakcje. Naucz się, jak przygotowywać ćevapčići lub spróbuj sił we wspinaczce górskiej, by zintegrować się poza biurem ze znajomymi z pracy.
Poznajcie się bliżej.
Wyrwij się z biura lub szkoły i skorzystaj z wyjazdu integracyjnego zorganizowanego przez lokalnych ekspertów. Ognisko integracyjne wśród dzikiej natury, a może górskie wspinaczki? Wybór należy do Was.
Wespnijcie się na wyżyny.
Potrzebujesz przez jeden dzień popracować poza biurem lub szkołą? Pracuj ze swoim zespołem w miejscu, które zapewni Ci nowe, świeże spojrzenie na sprawę. Gdziekolwiek zechcecie. Wybór jest ogromny!
Czujcie się jak w domu, niezależnie gdzie jesteście.
Klimat nie do zastąpienia.
O czym marzyliście jako odrębna społeczność? Wspólna degustacja wina w Paryżu? Wspólna przejażdżka konna w Górach Dynarskich? Wspólna nauka malarstwa w pięknej Florencji? Przy każdej atrakcji czeka na Ciebie przewodnik lokalny, który ukaże Wam koloryt lokalnego życia.
Wspólne wspomnienia na lata.
Każde zespołowe zadanie zbliży Was do siebie pod względem społecznym i emocjonalnym. Wspólne wspomnienia to długofalowa motywacja na nowe projekty, plany, a nawet zmiany w zespole. Bawcie się dobrze lub pracujcie umysłowo w najpiękniejszych rejonach Europy. Poczuj bliskość.
Podróże idealne od pstravel.
Niezależnie, czy będzie to podróż grupowa dla firmy, instytucji, czy szkoły, zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby były to wspomnienia bez skazy. Do każdej podróży grupowej podchodzimy indywidualnie. Od programu, przez miejsce rozpoczęcia podróży i sposób transportu, po typ grupy i atrakcje na miejscu. Poznaj jednego z naszych ekspertów psincentive, który będzie Tobie towarzyszyć od planowania, aż po zakończenie Waszej wspólnej przygody.
Od początku z ekspertem.
Od pierwszej rozmowy, aż do zakończenia przygody, do następnych podróży. Ekspert, którego poznasz telefonicznie lub stacjonarnie będzie Tobie – oraz Twojej grupie – towarzyszyć przez cały tok planowania nadchodzącej wyprawy.
Ceny na miarę.
Podróże grupowe rządzą się swoimi prawami. Ceny incentive są równoznaczne do ilości Podróżników w grupie, długości oraz kierunku. Przygotujemy Tobie najlepszą możliwą opcję dostosowaną na każdą kieszeń. Planuj i zmieniaj!
Atrakcje specjalne.
O czym marzycie? Nie mamy cezur! Możesz wybrać taką atrakcję, o której marzysz Ty oraz Twój zespół. Ogranicza Was tylko i wyłącznie wyobraźnia. Mamy nadzieję, że jest duża! Zapytaj eksperta o dostępne atrakcje specjalne.
Rozpocznij podróż z dowolnej miejscowości.
Niezależnie skąd jesteście – podróż psincentive możesz rozpocząć spod budynku swojej firmy lub szkoły, a nawet z lotniska, które znajduje się najbliżej Waszej miejscowości zamieszkania.
W mojeps po zaplanowaniu podróży grupowej możesz rozbudować swoją przygodę o:
transport rowerów w cenie
możliwość powiększenia bagażu
możliwość wyboru diety wegetariańskiej
możliwość wyboru rodzaju pokoju hotelowego
możliwość zakupu bagażu o niestandardowych wymiarach
możliwość stopniowania ubezpieczenia pssafety
możliwość zakupu wybranego miejsca w pojeździe

Zdobądź nawet 500 zł* na kolejne przygody!
Gdy Twoja grupa liczy ponad 40 Podróżników, możesz uzyskać nawet 500 zł jako Płatnik na kolejną przygodę pstravel. Wybierz dowolną podróż i odkrywaj. Im więcej podróży grupowych, tym więcej podróży indywidualnych! Dowiedz się więcej – porozmawiaj z ekspertem!
*dotyczy grup powyżej 40 Podróżników, kod rabatowy o wartości 500 zł jest jednorazowy i ważny przez 12 miesięcy od zakończenia podróży grupowej
Porozmawiaj z ekspertem. Czas na przygodę!
Wpisz numer telefonu i oczekuj na rozmowę z naszym ekspertem z którym omówisz szczegóły nadchodzącej podróży grupowej. Podróże grupowe pstravel obsługiwane są na dzień dzisiejszy dla firm, instytucji i szkół z terenu Polski.
Szczegóły podróży grupowej znajdziesz na mojeps.
Podróżą grupową możesz zarządzać w mojeps!
Wykonaj odprawę dla swojej grupy, kontaktuj się z ekspertem poprzez Kontakt dla Płatnika, wygeneruj fakturę i zmieniaj Podróżników. psincentive połączone jest z mojeps. Wszystko masz w zasięgu swojej ręki!
Zaloguj się
Wróć na górę
500 zł na podróże
Zaloguj do mojeps
Porozmawiaj z nami