Podróż służbowa, korporacyjna i szkolna

Wywołuj olśnienia.
Kreuj doświadczenia.
psincentive
Nowy sposób na podróże grupowe
Wpisz swój numer telefonu, a w ciągu kilku godzin skontaktuje się z Tobą jeden z naszych ekspertów psincentive.
Poznaj psincentive
Zarządzasz podróżami służbowymi w swojej firmie?
Dowiedz się więcej +
Pamiętaj, że nic nie zastąpi kontaktu z ekspertem. Chcesz z nami porozmawiać? W psincentive IO wybierz opcję Porozmawiaj z ekspertem, aby umówić się na rozmowę lub spotkanie w naszym Salonie.
mojeps współpracuje z podróżami grupowymi – ze wszystkimi funkcjonalnościami, łącznie z opcją śledzenia grupy! Porozmawiaj z ekspertem na temat dostępności mojeps w kraju, do którego wybierasz się razem z grupą.
Wszystko, czego potrzebujesz od podróży grupowej.
Wykreuj niesamowite doświadczenia.
Niezależnie, czy chcesz wyruszyć w podróż krajową, czy wyprawę egzotyczną – stworzymy dla Ciebie i Twojej firmy/szkoły doświadczenie niepowtarzalne, skrojone na miarę Uczestników. Masz do wyboru wiele gotowych podróży oraz opcję skomponowania swojego własnego wyjazdu.
Najlepsze podróże Oryginalne – najwyższa jakość w Polsce.
System psincentive IO z opcją pełnej kontroli podróży grupowej.
Pomoc w pierwszej kolejności 24 godziny na dobę.
Karta podarunkowa o wartości 100 zł dla osoby zgłaszającej grupę.*
Rozliczanie jednym kliknięciem.
Nad wszystkim masz pełną kontrolę.
Nie musisz podawać numeru karty kredytowej. Rachunek może zostać naliczony bezpośrednio Twojej firmie. Ustawienia płatności możesz zmienić na bieżąco w psincentive IO.
Kontroluj liczbę zarezerwowanych dni, koszty i terminy wyjazdów w panelu głównym.
Podziel płatności na raty lub rozdziel je na poszczególnych lub wszystkich Uczestników podróży.

wkrótce
Dowiedz się, gdzie są Twoi Podróżnicy i w łatwy sposób się z nimi kontaktuj na żywo poprzez panel IO. Uzyskaj kontakt z Pilotem pstravel w trakcie podróży i przekaż informacje z firmy lub szkoły bezpośrednio do Uczestników.

wkrótce
Połącz swoje konto psincentive z kontem mojeps dla Podróżników indywidualnych i przeglądaj wszystkie podróży w jednym panelu.
Każda podróż może być idealna.
I będzie.
Czuj się jak w domu niezależnie od tego, czy Twoja grupa pracuje, czy wypoczywa.
Podróże grupowe
Pracuj ze swoim zespołem w jednym miejscu, by lepiej poznać każdego ze współpracowników. W hotelach, w których będzie przebywać nasza grupa zawsze znajduje się wi-fi. Nie martw się o kontakt ze Światem.
Dłuższe pobyty
Jeżeli wybieramy się mniejszą grupą, znajdziemy miejsce, w którym poczujecie się jak w domu, zarówno z myślą o długoterminowych projektach, jak i sesjach szkoleniowych.
nowość
Podróże grupowe szkolne
Młodzi ludzie to przyszli twórcy nowego, pięknego społeczeństwa. Pracuj ze swoimi uczniami w terenie lub wypocznijcie gdziekolwiek tylko chcecie. Bez minimalnej liczby Uczestników.
Poczuj czym jest podróżowanie.
Na własnej skórze.
Uproszczone wydatki, całodobowe wsparcie klienta, samodzielna możliwość zmian w programie – przekonaj się, dlaczego pstravel to najlepszy wybór na podróż służbową lub szkolną.
* Karta podarunkowa o wartości 100 zł na dowolną podróż pstravel bez wartości minimalnej zostanie dostarczona do 48 godzin po otrzymaniu wpłaty za rezerwację grupową firmową lub szkolną na adres e-mail zarządzającego grupą. Kartę podarunkową można wykorzystać tylko i wyłącznie przy rezerwacji podróży indywidualnej Oryginalnej lub wyprawy egzotycznej. Aby wykorzystać jednorazowy kod karty podarunkowej należy odwiedzić specjalny dział.