Logowanie agenta

Jesteś nowym agentem? Autoryzacja systemu agentps może trwać do 7 dni roboczych – jeśli funkcje konta są wyłączone, prosimy o cierpliwość.
Cześć, agencie!
Zaloguj się do systemu eksperckiego agentps.
Jak zalogować się do agentps?
Sprawdź hasło oraz kod dostępu.
Wyszukaj dane z dostępem.
Hasło agentury to dodatkowe, specjalne zabezpieczenie uwierzytelniające, które umożliwi Ci przejście do logowania. Kod dostępu agentps to numer Twojej agentury, który jest kluczem do wszystkiego: od założenia rezerwacji, przez zmiany w rezerwacjach, po kontakt z ekspertem. Dane znajdziesz w specjalnej wiadomości mailowej od pstravel.
zawsze razem
Jesteśmy tu, aby Tobie pomóc.
Nasi eksperci są do Twojej dyspozycji przez 5 dni w tygodniu poprzez Kontakt dla agenta. Uzyskaj od nas spersonalizowaną odpowiedź na pytanie. Możesz napisać w agentps lub zadzwonić na infolinię przygotowaną specjalnie dla agentów. Wspólnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

ważne
Uważaj na oszustwa dotyczące korespondencji od pstravel.
W wiadomościach mailowych nigdy nie prosimy o: dane Twojej firmy (po zakończonym procesie dołączenia do agentury) lub dane poufne. Pamiętaj – odpowiadaj na wiadomości, które posiadają elektroniczny podpis. Jeśli będziemy mieli wątpliwości co do podanych danych, zadzwonimy do Ciebie.

Chcesz zostać agentem?
Dowiedz się więcej
Wróć na górę
Zaloguj się teraz
Porozmawiaj z nami