Zaloguj do rozkładu


Zaczekaj...
Rozkład. Dostępny po zalogowaniu.
Zaloguj się do swojego konta.
Automatycznie zostaniesz przeniesiony do rozkładu na swoim koncie.
Hej, wskazówka! Dodaj rozkład jako zakładkę na swoim urządzeniu i nie wylogowuj się ze swojego konta. Możesz podglądać swój rozkład bez ponownego logowania się.
Co możesz sprawdzić dzięki rozkładowi na mojeps?
Godziny rozpoczęcia podróży. Dokładną godzinę wyjazdu wraz z miejscem rozpoczęcia podróży znajdziesz w rozkładzie. Możesz również sprawdzić lokalizację wyjazdu na mapie. Chcesz otrzymać alerty SMS? Możesz je wykupić na swoim koncie.
Opóźnienia w czasie rzeczywistym. W trakcie podróży autokarowej mogą przydarzyć się przeróżne przygody losowe. To samo tyczy się lotów. Każde opóźnienie znajdziesz na swoim koncie. Bez stresu... tylko relaks.
Informacje i wskazówki podróżnicze. Całodobowy numer telefonu do Pilota lub rezydenta pstravel, informacje na temat spotkań, programu i alerty od pracowników w jednym miejscu. Informacje hotelowe również znajdziesz w tym miejscu!
Alerty SMS *bip bip*
Jeżeli chcesz otrzymać wiadomość SMS o rozpoczęciu podróży, należy spersonalizować podróż.
Wykup Alerty SMS
Sprawdź trasę autokaru jednym kliknięciem.
Obserwuj trasę autokaru w trakcie city break'u lub odkrywania w czasie rzeczywistym.
Masz problem z rozkładem?
Kontakt dla nowych Podróżników.
Napisz do nas lub dołącz od kolejki oczekiwania na połączenie. Uzyskasz od nas odpowiedź na skrzynkę mailową. Możesz również napisać do nas na Messenger.
Wybierz formę kontaktu
Kontakt dla Płatników.
To najszybszy sposób kontaktu z ekspertem pstravel. Wpisz kod bezpieczeństwa mojeps, wybierz temat konwersacji i dokładnie opisz swój problem. Pamiętaj, że aktualnie czas oczekiwania na odpowiedź od eksperta może być wydłużony.
Przejdź do mojeps
Nie posiadasz rezerwacji? Rozpocznij przygodę!
jaki rodzaj podróży?
Wróć na górę
Zaloguj się teraz
Porozmawiaj z nami
Potrzebujesz pomocy? Poznaj nas i zbliż się do Świata odkrywania. Sprawdź, jak łatwo nawiązać kontakt z pstravel. Dołącz do kolejki oczekiwania na połączenie lub napisz do nas.
Pomoc i kontakt

Zarządzaj podróżą. Zaloguj się do swojego konta, aby potwierdzić rezerwację, personalizować podróż lub ocenić swoje doświadczenia. Oddajemy w Twoje dłonie właściwie wszystko!
Zaloguj się teraz
Witamy w naszym Świecie. Zapoznaj się z Polityką Prywatności pstravel, aby dowiedzieć się w jaki sposób chronimy Twoje dane.
2020 ©
Wszelkie prawa zastrzeżone.