Zaloguj do rozkładu

Cześć, czas na logowanie do rozkładu!
Zaloguj się do mojeps.
Automatycznie zostaniesz przeniesiony do rozkładu na swoim koncie.
Hej, wskazówka! Dodaj rozkład jako zakładkę na swoim urządzeniu i nie wylogowuj się ze swojego konta. Możesz podglądać swój rozkład bez ponownego logowania się.
Co możesz sprawdzić dzięki rozkładowi na mojeps?
Godziny rozpoczęcia podróży. Dokładną godzinę wyjazdu wraz z miejscem rozpoczęcia podróży znajdziesz w rozkładzie. Możesz również sprawdzić lokalizację wyjazdu na mapie. Chcesz otrzymać alerty SMS? Możesz je wykupić na swoim koncie.
Opóźnienia w czasie rzeczywistym. W trakcie podróży autokarowej mogą przydarzyć się przeróżne przygody losowe. To samo tyczy się lotów. Każde opóźnienie znajdziesz na swoim koncie. Bez stresu... tylko relaks.
Informacje i wskazówki podróżnicze. Całodobowy numer telefonu do Pilota lub rezydenta pstravel, informacje na temat spotkań, programu i alerty od pracowników w jednym miejscu. Informacje hotelowe również znajdziesz w tym miejscu!
Alerty SMS *bip bip*
Wykup alerty i bądź na bieżąco z informacjami na temat rozpoczęcia Twojej podróży.
Wykup Alerty SMS
Sprawdź trasę autokaru jednym kliknięciem.
Obserwuj trasę autokaru w trakcie city break'u lub odkrywania w czasie rzeczywistym.
Jak zalogować się do mojeps?
Przygotuj swoje dokumenty podróży.
Otwórz Umowę od pstravel.
Odszukaj pierwszą sekcję na dokumencie: do logowania wymagany jest poprawny adres mailowy, taki sam jak przy rezerwacji oraz przepustka do zmian w rezerwacji – kod bezpieczeństwa mojeps. Kod bezpieczeństwa to 6 cyfr i jest unikalny dla każdej rezerwacji.
Jesteśmy tu, aby Tobie pomóc.
Nasi eksperci są do Twojej dyspozycji przez całą dobę poprzez Kontakt dla Płatnika. Uzyskaj od nas spersonalizowaną odpowiedź na pytanie. Możesz napisać w mojeps lub dołączyć do kolejki oczekiwania na połączenie. Wspólnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości.
Skontaktuj się z nami!
Kontakt dla nowych Podróżników.
Napisz do nas lub dołącz od kolejki oczekiwania na połączenie. Uzyskasz od nas odpowiedź na skrzynkę mailową. Możesz również napisać do nas na Messenger.
Wybierz formę kontaktu
Kontakt dla Płatników.
To najszybszy sposób kontaktu z ekspertem pstravel. Wpisz kod bezpieczeństwa mojeps, wybierz temat konwersacji i dokładnie opisz swój problem.
Przejdź do mojeps
Nie posiadasz rezerwacji? Rozpocznij przygodę!
Jaki rodzaj podróży?
Wróć na górę
Zaloguj się teraz
Porozmawiaj z nami