Zaloguj się


Zaczekaj...
Cześć, oto Świat Twojej rezerwacji!
Zaloguj się do swojego konta.
Możesz zalogować się do mojeps automatycznie skanując kod QR, który znajduje się na Umowie udziału w podróży. Kod bezpieczeństwa nadal jest wymagany do działań na koncie.
Jak zalogować się do mojeps?
Wyszukaj kod bezpieczeństwa z Umowy udziału w podróży.
Wpisz adres mailowy, który posłużył do rezerwacji.
Zarządzaj swoją podróżą, kontaktuj się i personalizuj!
Twoje 365 dni.
Skontaktuj się z nami, aby ubiegać się o voucher o wartości 110% wpłaconej należności! Ważny przez rok, dla każdego Płatnika, który docelowo miałby wyruszyć w podróż w 2020.
Zaloguj i przejdź do Programu ochrony Podróżnika
Jesteśmy tu, aby Tobie pomóc.
Nasi eksperci są do Twojej dyspozycji przez całą dobę poprzez Kontakt dla Płatnika. Uzyskaj od nas spersonalizowaną odpowiedź na pytanie. Możesz napisać w mojeps lub dołączyć do kolejki oczekiwania na połączenie.
Dołącz do kolejki oczekiwania.
Porozmawiaj z ekspertem telefonicznie dołączając do kolejki oczekiwania. Wystarczy wejść do Kontaktu dla Płatnika i wybrać połączenie. Zadzwonimy do Ciebie jeszcze tego samego dnia!
Wskazówka od ekspertów.
Uważaj na oszustwa dotyczące korespondencji od pstravel.
W wiadomościach mailowych nigdy nie prosimy o: dane dokumentu tożsamości lub paszportu. Pamiętaj – numeru dokumentu wymagany jest tylko do odprawy paszportowej, którą wykonasz na swoim koncie samodzielnie. Płatności uiszczaj tylko na numer konta podany na Umowie udziału w podróży lub po zalogowaniu na mojeps. Nie wykonuj przelewów na konto inne, niż to podane w Dokumentach podróży.
Zaproś przyjaciela. Twórzcie wspólne wspomnienia!
Proces zaproszenia przyjaciół trwa do końca grudnia.
Zaloguj się do swojego konta, aby zaprosić bliską osobę do wspólnego podróżowania lub wypoczynku. Twój przyjaciel zyska 150 zniżki na całą rezerwację, a gdy zakończy swoją przygodę, Ty również uzyskasz zniżkę na kolejną rezerwację.
Zaloguj się teraz
Skontaktuj się z nami teraz!
Kontakt dla nowych Podróżników.
Napisz do nas lub dołącz od kolejki oczekiwania na połączenie. Uzyskasz od nas odpowiedź na skrzynkę mailową. Możesz również napisać do nas na Messenger.
Wybierz formę kontaktu
Kontakt dla Płatników.
To najszybszy sposób kontaktu z ekspertem pstravel. Wpisz kod bezpieczeństwa mojeps, wybierz temat konwersacji i dokładnie opisz swój problem. Pamiętaj, że aktualnie czas oczekiwania na odpowiedź od eksperta może być wydłużony.
Przejdź do mojeps
Nie posiadasz rezerwacji? Rozpocznij przygodę!
jaki rodzaj podróży?
Wróć na górę
Zaloguj się teraz
Porozmawiaj z nami