Zaloguj się

mojeps
Cześć!
Świat należy do Ciebie!
Wpisz adres mailowy podany przy rezerwacji podróży pstravel. Otrzymasz powiadomienie o zalogowaniu na swoją skrzynkę mailową. Dowiedz się więcej o koncie.
Zaloguj automatycznie.
Kod QR automatycznego logowania znajdziesz na Umowie udziału w podróży w dolnym rogu. Wystarczy, że zeskanujesz go w aplikacji aparat na swoim telefonie.
Na mojeps nie podajesz hasła. Zabezpieczeniem jest Twój kod bezpieczeństwa, który znajdziesz na Umowie udziału w podróży. Każda zmiana rezerwacyjna wymaga podania kodu bezpieczeństwa.
W mojeps możesz zarządzać swoim członkostwem w klubps. Nie musisz posiadać założonej rezerwacji. Twój kod bezpieczeństwa posiada sześć jedynek.
Zaproś przyjaciela. Twórzcie wspólne wspomnienia!
Zaloguj się do swojego konta, aby zaprosić bliską osobę do wspólnego podróżowania lub wypoczynku. Twój przyjaciel uzyska 150 zł zniżki na całą rezerwację, a gdy zakończy swoją przygodę, Ty również uzyskasz zniżkę na kolejną rezerwację.
Zaloguj się
Zamów katalog 2020.
Możesz zamówić najnowszy katalog na aktualny rok całkowicie za darmo. Wystarczy zalogować się do swojego konta i potwierdzić zamówienie kodem bezpieczeństwa mojeps. Chcesz zamówić egzemplarz katalogu, a nie posiadasz rezerwacji pstravel? Zamów go jeszcze dzisiaj.
Oto rozkład Podróżnika.
Sprawdź godziny rozpoczęcia podróży, opóźnienia na trasie, komunikaty od Pilota pstravel lub rezydenta i informacje hotelowe. W czasie rzeczywistym. Wszystkie podróże i wypoczynek w 2020 objęte są nowym zasadami informacyjnymi. Od teraz zamiast wiadomości SMS, wszystkie informacje znajdziesz na mojeps. Możesz wykupić alerty SMS na swoim koncie.
Zaloguj się i sprawdź rozkład
Wskazówka ekspercka.
Uważaj na oszustwa dotyczące korespondencji pstravel.
Przeczytaj wskazówkę
Oto konto podróżniczych możliwości!
Potwierdź swoją podróż w mojeps. Zrób też znacznie więcej.
Potwierdź swoją rezerwację.
Twoja rezerwacja zakończyła się pomyślnie, a na skrzynce mailowej znajdują się Dokumenty podróży? Śmiało – zaloguj się teraz i potwierdź podróż postępując według wskazówek po zalogowaniu. Proces potwierdzania rezerwacji trwa tylko kilka minut. Możesz również zalogować się automatycznie skanując kod QR z Umowy udziału w podróży.
Wykonaj odprawę i bądź spokojny.
Niektóre podróże wymagają wykonania odprawy paszportowej. Podziel się szczegółami na temat Podróżników i wydrukuj karty pokładowe umożliwiające rozpoczęcie podróży lub odbierz je u Pilota pstravel przy rozpoczęciu przygody.
Wybierz priorytet lub priorytet+.
Nie lubisz stać w kolejce? Doskonale to rozumiemy. Wykup priorytet lub priorytet+, aby ominąć kolejkę odprawy paszportowej do autokaru. Uzyskaj swoją kartę pokładową od razu po pojawieniu się w miejscu rozpoczęcia podróży.
Stopniuj swoje ubezpieczenie.
Każdy Podróżnik objęty jest pierwszym stopniem ubezpieczenia pssafety. Potrzebujesz więcej? Wybierz II, III, a nawet IV stopień ubezpieczenia. Nawet dla sportów ekstremalnych. Wystarczy tylko kilka kliknięć. I gotowe.
Pozwól, że pokażemy Tobie więcej.
mojeps ma moc, aby stworzyć coś wspaniałego.
Wskazówka ekspercka.
Wykonaj odprawę paszportową.
Po zalogowaniu i potwierdzeniu swojej rezerwacji, siedem dni przed podróżą otrzymasz możliwość wykonania odprawy paszportowej. Wykup bagaż główny, stopniuj pssafety i uzupełnij dane dokumentu tożsamości lub paszportu, a na koniec wydrukuj lub odbierz swoje karty pokładowe. Pamiętaj, że nie wszystkie kierunki wymagają wykonania odprawy. Bez stresu. O wszystkim informujemy.
Podróżą grupową możesz zarządzać w mojeps!
Wykonaj odprawę dla swojej grupy, kontaktuj się z ekspertem poprzez Kontakt dla Płatnika, wygeneruj fakturę i zmieniaj Podróżników. psincentive połączone jest z mojeps. Wszystko masz w zasięgu swojej ręki!
Zaloguj się
Skontaktuj się z ekspertem dla Płatnika i Podróżnika w mojeps.
Po zalogowaniu wybierz Kontakt dla Płatnika, aby skontaktować się z ekspertem i rozpocząć konwersację lub zadzwonić na infolinię pomocy pstravel. Uwielbiamy rozmawiać na temat nadchodzących przygód i udzielać pomocy. Kontaktuj się z nami tylko poprzez Kontakt dla Płatnika.
Zaloguj się
Wróć na górę
Zaloguj do mojeps
Porozmawiaj z nami