Zaloguj się

mojeps
Świat należy do Ciebie!
Wpisz adres e-mail podany przy rezerwacji podróży pstravel. Otrzymasz powiadomienie o zalogowaniu na swoją skrzynkę mailową. Dowiedz się więcej o koncie +
Zaloguj automatycznie.
Kod QR automatycznego logowania znajdziesz na Umowie udziału w podróży w dolnym rogu. Wystarczy, że zeskanujesz go w aplikacji aparat na swoim telefonie.
Na mojeps nie podajesz hasła. Zabezpieczeniem jest Twój kod bezpieczeństwa, który znajdziesz na Umowie udziału w podróży. Każda zmiana rezerwacyjna wymaga podania kodu bezpieczeństwa.
W mojeps możesz zarządzać swoim członkostwem w klubps. Nie musisz posiadać założonej rezerwacji. Twój kod bezpieczeństwa posiada sześć jedynek.
Zaproś przyjaciela. Twórzcie wspólnie wspomnienia!
Zaloguj się do swojego konta, aby zaprosić bliską osobę do wspólnego podróżowania lub wypoczynku. Twój przyjaciel uzyska 150 zł zniżki na całą rezerwację, a gdy zakończy swoją przygodę, Ty również uzyskasz zniżkę na kolejną rezerwację.
Zaloguj się
Zamów katalog 2020.
Możesz już zamówić najnowszy katalog na nadchodzący rok całkowicie za darmo. Wystarczy zalogować się do swojego konta i potwierdzić zamówienie kodem bezpieczeństwa mojeps. Aktualnie zamówienia przyjmowane są od naszych aktualnych Podróżników.
Nadchodzi rozkład Podróżnika.
Sprawdź godziny rozpoczęcia podróży, opóźnienia na trasie, komunikaty od Pilota pstravel lub rezydenta i informacje hotelowe. W czasie rzeczywistym. Wszystkie podróże i wypoczynek w 2020 objęte są nowym zasadami informacyjnymi. Od teraz zamiast wiadomości SMS, wszystkie informacje znajdziesz na mojeps.
Zaloguj się
Wskazówka ekspercka.
Uważaj na oszustwa dotyczące korespondencji pstravel.
Przeczytaj wskazówkę
Oto konto podróżniczej miłości!
Potwierdź swoją podróż w mojeps. Zrób też znacznie więcej.
Potwierdź swoją rezerwację.
Twoja rezerwacja zakończyła się pomyślnie, a na Twojej skrzynce mailowej znajdują się Dokumenty podróży? Śmiało – zaloguj się i potwierdź podróż postępując według wskazówek po zalogowaniu. Proces potwierdzania rezerwacji trwa tylko kilka minut. Możesz również zalogować się automatycznie skanując kod QR z Umowy udziału w podróży.
Wykonaj odprawę i wydrukuj karty pokładowe.
Wiele podróży wymaga wykonania odprawy paszportowej. Podziel się szczegółami na temat Podróżników i wydrukuj karty pokładowe umożliwiające rozpoczęcie podróży lub odbierz je u Pilota pstravel przy rozpoczęciu przygody.
Wybierz priorytet lub priorytet+.
Nie lubisz stać w kolejce? Doskonale to rozumiemy. Wykup priorytet lub priorytet+, aby ominąć kolejkę odprawy paszportowej do autokaru. Uzyskaj swoją kartę pokładową od razu po pojawieniu się w miejscu rozpoczęcia podróży.
Stopniuj swoje ubezpieczenie.
Każdy Podróżnik objęty jest pierwszym stopniem ubezpieczenia pssafety. Potrzebujesz więcej? Wybierz II, III, a nawet IV stopień ubezpieczenia. Nawet dla sportów ekstremalnych. Wystarczy tylko kilka kliknięć. I już.
Pozwól, że pokażemy Tobie więcej.
mojeps ma moc, aby stworzyć coś wspaniałego.
Wskazówka ekspercka.
Wykonaj odprawę paszportową.
Po zalogowaniu i potwierdzeniu swojej rezerwacji, siedem dni przed podróżą otrzymasz możliwość wykonania odprawy paszportowej. Wykup bagaż główny, stopniuj pssafety i uzupełnij dane dokumentu tożsamości lub paszportu, a na koniec wydrukuj lub odbierz swoje karty pokładowe. Pamiętaj, że nie wszystkie kierunki wymagają wykonania odprawy. Bez stresu. O wszystkim informujemy.
Płać za swoje podróże.
W mojeps możesz bez problemu płacić za swoje podróże uiszczając wpłatę na indywidualny numer konta, płacąc kartą kredytową/debetową lub portfelem PayPal. W każdym przypadku jest to dziecinnie proste i szybkie. Nie trać czasu, tylko wypij kawkę i oczekuj na swoją podróż.
Skontaktuj się z ekspertem dla Płatnika i Podróżnika w mojeps.
Po zalogowaniu wybierz Kontakt dla Płatnika, aby skontaktować się z ekspertem i rozpocząć konwersację lub zadzwonić na infolinię pomocy pstravel. Uwielbiamy rozmawiać na temat nadchodzących przygód i udzielać pomocy. Kontaktuj się z nami tylko poprzez Kontakt dla Płatnika.
Zaloguj się