Zaloguj się

Kontroluj swój Świat.
Podaj prawidłowy adres e-mail wpisany przy rezerwacji podróży pstravel
Witamy z powrotem
w mojeps.
Zaloguj się do swojego konta, aby zarządzać nadchodzącą podróżą. Do logowania skorzystaj ze swojego adresu e-mail. W mojeps możesz również potwierdzić swoją rezerwację. Wszystko za jednym zamachem! Chcesz zalogować się za pomocą numeru telefonu?
Poznaj mojeps
Głowa wysoko do góry. Masz wielką moc!
Dowiedz się więcej na temat mojeps i tego, co możesz zrobić ze swoją podróżą po rezerwacji.
Potwierdzaj swoje rezerwacje (na kliknięcie!).
Szukasz Kroku 3 z 3? To ostatni etap Twojej rezerwacji, który znajdziesz wprost po zalogowaniu się swoim adresem e-mail lub numerem telefonu. Potwierdź swoją podróż wysyłając podpisaną Umowę udziału w podróży i wpłacając należność za swoją podróż.
Personalizuj podróż i rozbudowuj ją.
Możesz wykupić wybrane miejsce w autokarze lub samolocie, powiększyć bagaż, zabrać ze sobą rower lub dobrać wyższy stopień ubezpieczenia pssafety. Jesteś tutaj królem! Wszyscy uwielbiamy odkrywać lub wypoczywać w najlepszy możliwy sposób.
Zmieniaj Podróżników lub przekaż swoje moce.
Twój najbliższy nie może wyruszyć z Tobą w przygodę życia? Spokojnie. Możesz zmienić Podróżnika, a nawet oddać swoje przywileje Płatnika innej osobie. A to wszystko bez hasła – wystarczy kod bezpieczeństwa z Twojej Umowy.
Słuchaj marzeń, aż do kosmosu (i z powrotem)*.
Specjalnie wyselekcjonowane playlisty muzyczne na wyciągnięcie ręki (Twojej i wszystkich pozostałych Podróżników). Słuchaj muzyki całkowicie za darmo* i wskocz na wyżyny odkrywania. Kto nie lubi przygód kompletnych? Wszyscy je uwielbiamy! Wystarczy jedno kliknięcie i myk – jesteś na playliście.
Podróżuj więcej (i taniej). Poznaj Świat.
Sprawdź nadchodzące podróże dobrane specjalnie dla Ciebie. Korzystaj ze zniżek dla stałych Podróżników i zaplanuj kolejną przygodę taniej. Niezależnie, czy chcesz odkrywać dalekie destynacje, czy te położone kilka godzin od Twojego miejsca zamieszkania. Doskonała prognoza dla każdej historii.
Płać za swoje podróże.
W mojeps możesz bez problemu płacić za swoje podróże indywidualnym numerem konta, kartą kredytową lub portfelem PayPal.
Młode serca
zawsze są wolne!
Dobrze jest podróżować w pojedynkę. Jeszcze lepiej z bliskimi! Zaproś znajomego i zyskaj. Im więcej znajomych, tym więcej na podróżowanie!
Zyskaj środki w wysokości 150 zł.
Podaruj znajomym 100 zł zniżki na ich pierwszą podróż z pstravel, a otrzymasz środki na podróże do wysokości 150 zł.
Zaloguj się, aby dowiedzieć się więcej
Potrzebujesz pomocy z mojeps?
CENTRUM POMOCY >
korzystanie z kokpitu
Jeżeli potrzebujesz pomocy przy korzystaniu ze swojego kokpitu, potwierdzaniu rezerwacji, dokonywaniu płatności i personalizowaniu podróży, sprawdź ten dział centrum pomocy.
Przejdź do pomocy