Zaloguj się

mojeps
Cześć, oto Świat Twojej rezerwacji!
Wpisz adres mailowy podany przy rezerwacji podróży pstravel. Otrzymasz powiadomienie o zalogowaniu na swoją skrzynkę mailową. Dowiedz się więcej o koncie.
Możesz zalogować się do mojeps automatycznie skanując kod QR, który znajduje się na Umowie udziału w podróży.
Wprowadziliśmy Program ochrony Podróżników w związku z wirusem SARS-CoV-2. Zaloguj się, aby dowiedzieć się więcej.
Znajdź swój kod bezpieczeństwa.
Otwórz Dokumenty podróży, a następnie znajdź Umowę udziału w podróży. Kod bezpieczeństwa znajduje się w górnej części dokumentu. Jest to również numer Twojej rezerwacji.
Jesteśmy tu, aby Tobie pomóc.
Nasi eksperci są do Twojej dyspozycji przez całą dobę poprzez Kontakt dla Płatnika. Uzyskaj od nas spersonalizowaną odpowiedź na pytanie. Możesz napisać w mojeps lub zadzwonić.
Wskazówka od ekspertów.
Uważaj na oszustwa dotyczące korespondencji od pstravel.
W wiadomościach mailowych nigdy nie prosimy o: dane dokumentu tożsamości lub paszportu. Pamiętaj – numeru dokumentu wymagany jest tylko do odprawy paszportowej, którą wykonasz na swoim koncie samodzielnie. Płatności uiszczaj tylko na numer konta podany na Umowie udziału w podróży lub po zalogowaniu na mojeps. Nie wykonuj przelewów na konto inne, niż to podane w Dokumentach podróży.
Zaproś przyjaciela. Twórzcie wspólne wspomnienia!
Proces zaproszenia przyjaciół trwa do końca kwietnia.
Zaloguj się do swojego konta, aby zaprosić bliską osobę do wspólnego podróżowania lub wypoczynku. Twój przyjaciel zyska 150 zniżki na całą rezerwację, a gdy zakończy swoją przygodę, Ty również uzyskasz zniżkę na kolejną rezerwację.
Zaloguj się teraz
Skontaktuj się z ekspertem dla Płatnika i Podróżnika w mojeps.
Aby się z nami skontaktować, zaloguj się i wybierz temat konwersacji. Możesz rozpocząć konwersację mailową lub zadzwonić na infolinię pomocy pstravel. Uwielbiamy rozmawiać na temat nadchodzących przygód i udzielać pomocy. Kontaktuj się z nami tylko poprzez Kontakt dla Płatnika.
Zaloguj się teraz i przejdź do kontaktu
Wróć na górę
Zaloguj się teraz
Porozmawiaj z nami