Zaloguj się

Przywitaj się ze swoim Światem.
Podaj adres e-mail wpisany przy rezerwacji podróży pstravel . Otrzymasz powiadomienie o zalogowaniu na swoją skrzynkę e-mail. Dowiedz się więcej.
Wszystkie Twoje marzenia zostaną spełnione.
Potwierdź swoją rezerwację w mojeps.
Potwierdź swoją rezerwację.
Twoja rezerwacja zakończyła się pomyślnie, a na Twojej skrzynce e-mail znajdują się Dokumenty podróży? Śmiało – zaloguj się i potwierdź ją postępując według wskazówek. Proces potwierdzania rezerwacji trwa tylko kilka minut.
Wykonaj odprawę i wydrukuj karty pokładowe.
Każda podróż wymaga wykonania odprawy. Możesz ją zakończyć po wybraniu swojego miejsca w pojeździe. Podziel się szczegółami na temat Podróżników i wydrukuj karty pokładowe umożliwiające rozpoczęcie podróży.
Zarezerwuj wybrane miejsce w pojeździe.
Każdy ma swoje preferencje siedzeniowe. Wybierz swoje miejsce w autokarze lub samolocie i ciesz się podróżą w najbardziej dogodnym dla Ciebie miejscu. W końcu nie każdy lubi siedzieć przy oknie!
Powiększ bagaż główny (rejestrowany).
Chcesz zabrać ze sobą większy bagaż, przedmiot o nieregularnych kształtach, rower lub wykupić bagaż rejestrowany dla Twojej podróży samolotowej? Nic nie stoi na przeszkodzie.
ważne
Nadchodzi obowiązkowa odprawa!
Wyruszasz w podróż po 1 czerwca 2019? Jeżeli tak, Twoja rezerwacja objęta jest odprawą i obowiązkiem posiadania karty pokładowej – dotyczy to podróży autokarem i samolotem. Spokojnie. O wszystkim Cię poinformujemy.
personalizuj
Płać za swoje podróże.
W mojeps możesz bez problemu płacić za swoje podróże indywidualnym numerem konta, kartą kredytową lub portfelem PayPal.
Młode serca zawsze są wolne!
Dobrze jest podróżować w pojedynkę. Jeszcze lepiej z bliskimi! Zaproś znajomego i zyskaj. Im więcej znajomych, tym więcej na podróżowanie!
Podaruj znajomym 100 zł zniżki na ich pierwszą podróż z pstravel , a otrzymasz środki na podróże do wysokości 150 zł.