Zaloguj się

Jakie masz plany związane ze swoją podróżą?
Podaj adres e-mail wpisany przy rezerwacji podróży pstravel. Otrzymasz powiadomienie o zalogowaniu na swoją skrzynkę e-mail. Dowiedz się więcej +

Na mojeps nie podajesz hasła. Zabezpieczeniem jest Twój kod bezpieczeństwa, który znajdziesz na Umowie udziału w podróży i który podajesz przy logowaniu. Każda zmiana w rezerwacji wymaga podania kodu bezpieczeństwa.
W mojeps możesz zarządzać swoim członkostwem w klubps. Nie musisz posiadać założonej rezerwacji. Twój kod bezpieczeństwa posiada sześć zer.
Zaloguj się automatycznie skanując kod QR.
Kod QR automatycznego logowania znajdziesz na Umowie udziału w podróży w prawym, dolnym rogu dokumentu. Wystarczy, że zeskanujesz go w aplikacji aparat na swoim telefonie lub tablecie. Możesz zalogować się do swojego konta przed potwierdzeniem rezerwacji!
Hej, wskazówka ekspercka!
Uważaj na oszustwa dotyczące korespondencji pstravel.
W wiadomościach e-mailowych nigdy nie prosimy o: dane dokumentu tożsamości lub paszportu. Pamiętaj – numeru dokumentu wymagamy tylko do odprawy, którą wykonasz na swoim koncie. Płatności uiszczaj tylko na numer konta podany na Umowie udziału w podróży lub po zalogowaniu na swoim koncie. Nie wykonuj przelewów na konto inne, niż podane na Dokumentach podróży.
Wszystkie Twoje marzenia zostaną spełnione.
Potwierdź swoją podróż w mojeps. Zrób też znacznie więcej.
Potwierdź swoją rezerwację.
Twoja rezerwacja zakończyła się pomyślnie, a na Twojej skrzynce e-mail znajdują się Dokumenty podróży? Śmiało – zaloguj się i potwierdź podróż postępując według wskazówek po zalogowaniu. Proces potwierdzania rezerwacji trwa tylko kilka minut.
Wykonaj odprawę i wydrukuj karty pokładowe.
(prawie) Każda podróż wymaga wykonania odprawy. Możesz ją zakończyć po wybraniu swojego miejsca w pojeździe. Podziel się szczegółami na temat Podróżników i wydrukuj karty pokładowe umożliwiające rozpoczęcie podróży.
Zarezerwuj wybrane miejsce w pojeździe.
Każdy ma swoje preferencje siedzeniowe. Wybierz swoje miejsce w autokarze lub samolocie i ciesz się podróżą w najbardziej dogodnym dla siebie miejscu. W końcu nie każdy lubi siedzieć przy oknie (my lubimy, zdecydowanie my)!
Powiększ bagaż główny (rejestrowany).
Chcesz zabrać ze sobą większy bagaż, przedmiot o nieregularnych wymiarach, rower lub wykupić bagaż rejestrowany dla swojej podróży samolotowej? Nic nie stoi na przeszkodzie. Drugi bagaż do 20 kg na wyciągnięcie ręki.
Pozwól, że pokażemy Tobie więcej.
mojeps ma moc, by stworzyć coś wspaniałego.
wskazówka ekspercka
Wykonaj odprawę.
Po zalogowaniu i potwierdzeniu swojej podróży otrzymasz możliwość wykonania odprawy. Wybierz swoje miejsca w pojeździe (autokar lub samolot), uzupełnij dane dokumentu tożsamości lub paszportu i wydrukuj karty pokładowe. Pamiętaj, że nie wszystkie kierunki wymagają wykonania odprawy (obowiązkowa odprawa dotyczy podróży samolotowych i pozaunijnych, z wyłączeniem Bośni i Hercegowiny, Albanii i Czarnogóry).
Płać za swoje podróże.
W mojeps możesz bez problemu płacić za swoje podróże uiszczając wpłatę na indywidualny numer konta, płacąc kartą kredytową/debetową lub portfelem PayPal. W każdym przypadku jest to dziecinnie proste i szybkie. Nie trać czasu, tylko wypij kawkę i oczekuj na swoją podróż.
Młode serca zawsze są wolne!
Dobrze jest podróżować w pojedynkę. Jeszcze lepiej z bliskimi! Zaproś znajomego i zyskaj. Im więcej znajomych, tym więcej środków na podróżowanie!
Podaruj znajomym 100 zł zniżki na ich pierwszą podróż z pstravel, a otrzymasz środki na podróże do wysokości 150 zł. Dowiedz się więcej +
najszybsza pomoc w gotowości
Infolinia pomocy.
(tylko dla Podróżników i Płatników, którzy mają już zarezerwowaną podróż pstravel)
+48 608 130 927
Ekspert może Tobie pomóc po otrzymaniu kodu bezpieczeństwa mojeps. Przed rozmową przygotuj Umowę udziału w podróży.
Infolinia aktywna jest codziennie (7 dni w tygodniu) od 10 do 17. Jeżeli linia jest zajęta, spróbuj zadzwonić ponownie kilka minut później.
W trakcie podróży kontaktuj się pod numer telefonu Pilota pstravel podany w powitalnej wiadomości SMS otrzymanej w godzinę rozpoczęcia podróży.