Dołącz do członkostwa

Dzień dobry.
Chcesz być bliżej?
Dołącz do członkostwa klubps i otrzymuj najnowsze wieści z naszego Świata, zniżki i znacznie więcej. Wystarczy nam Twoje imię i adres e-mail.
Dołącz teraz
Przytulmy się na odległość. Wszyscy!
Członkostwo klubps zapewnia Tobie nieprzerwany kontakt ze Światem podróżowania. Wiadomości e-mail to nowości, zniżki, przewodniki, poradniki i uśmiech. Nasz uśmiech w wiadomości e-mail.
Wszyscy uwielbiamy tanio podróżować.
Członkostwo zapewnia Tobie zniżki na wybrane podróże raz w miesiącu. Specjalne kody rabatowe można wykorzystać na dowolną rezerwację miejsc. Czy to będzie Chorwacja, czy Czechy – kod możesz wykorzystać na co tylko zechcesz.
SPAM? Nie znamy tego pojęcia.
Właściwie to znamy. Otwierasz skrzynkę e-mail, a tam kilkadziesiąt niepotrzebnych wiadomości z tymi samymi informacjami, reklamami, wymyślną zawartością. Nie lubimy tego. Dlatego też wiadomości e-mail otrzymasz od nas do 4 razy w miesiącu.
Korzystaj. Ciesz się z życia.
klubps jest z nami od samego początku. Jedynie 5% członków odeszło spod naszej strzechy. Reszta trzyma się razem. Cieszy się z życia tak samo jak my. Korzystaj z członkostwa i wykorzystaj je w 100%.
Przy okazji...
podróżuj do 30% taniej.
ps+ nadchodzi! Wykup comiesięczną subskrypcję i otrzymuj wyjątkowe materiały ekskluzywne i podróżuj do 30% taniej po 6 miesiącach subskrypcji. Wystarczy podłączyć do swojego konta mojeps kartę kredytową, a kwota należna będzie odprowadzana automatycznie. Samodzielnie decydujesz, kiedy chcesz skorzystać ze zniżki ps+. Więcej informacji już wkrótce!
Wystarczy imię i e-mail.
Podajesz swoje dane całkowicie dobrowolnie. Zawsze możesz odejść z klubps. Jest to tak samo proste jak dołączenie.
Podajesz swoje dane całkowicie dobrowolnie i zgadzasz się na ich przetwarzanie w celach marketingowych. Twoje dane zostaną usunięte z naszej bazy w momencie zakończenia członkostwa.
pola oznaczone gwiazdką są wymagane