Dołącz do członkostwa


Członkostwo...
klubps.
Razem Świat smakuje lepiej!
Mmm... podróże.
Korzystaj z wyjątkowego członkostwa.
Comiesięczne kody rabatowe!
10, 20, a może 50 zł? Kody rabatowe wskakują na Twoją skrzynkę dosłownie co miesiąc! Planowanie przygody będzie przyjemniejsze i tańsze.
Wspaniała przyjaźń!
Najnowsze podróże, poradniki, ciekawostki i program premiowy zbliża Cię do Świata podróżowania.
Podając swój adres mailowy zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych i kontaktowych, tj.: adres mailowy oraz imię, a klikając przycisk dołączania chcesz otrzymywać wiadomości mailowe od pstravel na swoją skrzynkę pocztową. Więcej informacji na temat prywatności znajdziesz w Polityce Prywatności (kliknij).
* wymagane pola
Bądź na bieżąco z naszym przepięknym Światem.
Do 6 wiadomości w miesiącu. Nowości podróżnicze, wskazówki oraz bonusy i zniżki na podróże pstravel to najważniejsze cechy naszych maili. Specjalnie wyselekcjonowane propozycje zgodne są z Twoimi zakończonymi podróżami.
Odbieraj comiesięczne kody rabatowe! Dla naszych stałych członków mamy coś specjalnego. Wypatruj specjalnych kodów rabatowych na wybrane podróże i ciesz się niższą ceną całkowitą rezerwacji.
Kontroluj swoje członkostwo w mojeps. Po zalogowaniu w mojeps masz dostęp do aktualizacji swoich danych (w momencie zmiany adresu mailowego) lub opcji zakończenia członkostwa.
Decyzja podjęta?
Dołącz teraz
pstravel+.
Podróże na subskrypcję. Odkrywaj taniej. Wypoczywaj bardziej.
od 39 miesięcznie
Dla rodzin już od 119 zł miesięcznie.
Rozpocznij subskrypcję
Potrzebujesz więcej informacji? Śmiało, porozmawiaj z nami!
Kontakt dla nowych Podróżników.
Napisz do nas lub dołącz od kolejki oczekiwania na połączenie. Uzyskasz od nas odpowiedź na skrzynkę mailową. Możesz również napisać do nas na Messenger.
Wybierz formę kontaktu
Kontakt dla Płatników.
To najszybszy sposób kontaktu z ekspertem pstravel. Wpisz kod bezpieczeństwa mojeps, wybierz temat konwersacji i dokładnie opisz swój problem. Pamiętaj, że aktualnie czas oczekiwania na odpowiedź od eksperta może być wydłużony.
Przejdź do mojeps
Członkostwem możesz zarządząć w mojeps.
Po zalogowaniu wybierz opcję członkostwa, aby zmienić swoje dane lub usunąć je z klubu.
Nie posiadasz rezerwacji? Rozpocznij przygodę!
jaki rodzaj podróży?
Wróć na górę
Poznaj pstravel+
Pomoc i kontakt
Potrzebujesz pomocy? Poznaj nas i zbliż się do Świata odkrywania. Sprawdź, jak łatwo nawiązać kontakt z pstravel. Dołącz do kolejki oczekiwania na połączenie lub napisz do nas.
Pomoc i kontakt

Zarządzaj podróżą. Zaloguj się do swojego konta, aby potwierdzić rezerwację, personalizować podróż lub ocenić swoje doświadczenia. Oddajemy w Twoje dłonie właściwie wszystko!
Zaloguj się teraz
Witamy w naszym Świecie. Zapoznaj się z Polityką Prywatności pstravel, aby dowiedzieć się w jaki sposób chronimy Twoje dane.
2020 ©
Wszelkie prawa zastrzeżone.