Dołącz do członkostwa

Świętuj naszą przyjaźń. Cześć, oto klubps!
Wpisz swój adres e-mail, a my przeniesiemy Cię do strony zapisu do członkostwa w naszym klubie podróżniczym. To trwa tylko 2 minuty.
Podając swój adres e-mail zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych i kontaktowych, tj.: adres e-mail oraz imię, a klikając przycisk dołączania chcesz otrzymywać wiadomości e-mail od pstravel na swoją skrzynkę pocztową 4 razy w miesiącu.
Bądź na bieżąco z naszym przepięknym Światem.
Naszym priorytetem jest kontakt z każdym Podróżnikiem, dla którego stałe piękno Ziemi jest najważniejsze. I oto jesteś. Dołącz do członkostwa pstravel całkowicie za darmo - wystarczy podać swój adres e-mail oraz imię. Wypatruj wiadomości na swojej skrzynce co tydzień!
Cztery wiadomości w miesiącu.
Nowości podróżnicze, wskazówki oraz bonusy i zniżki na podróże pstravel to najważniejsze cechy naszych wiadomości. Specjalnie wyselekcjonowane propozycje zgodne są z Twoimi odbytymi podróżami.
Odbieraj comiesięczne kody rabatowe.
Dla naszych stałych członków mamy coś specjalnego! Wypatruj (raz w miesiącu) specjalnych kodów rabatowych na wybrane podróże i ciesz się niższą ceną całkowitą rezerwacji. Tak! Co miesiąc możesz podróżować taniej.
Kontroluj swoje członkostwo w mojeps.
Nie musisz martwić się o dostęp do Twojego członkostwa. Po zalogowaniu w mojeps masz dostęp do aktualizacji swoich danych (w momencie zmiany adresu e-mail) lub opcji zakończenia członkostwa.
zaloguj się do swojego konta
Zarządzaj członkostwem w mojeps.
(możesz również zalogować się bez dokonanej rezerwacji, aby zarządzać swoją subskrypcją klubps)
Zaloguj się
Pamiętaj, że nasi eksperci mogą zmienić Twoje dane lub usunąć Cię z członkostwa, jeżeli napotkasz problemy w trakcie procesu aktualizacji danych.
Zadzwoń pod numer telefonu pomocy pstravel +48 608 130 927. Eksperci na głównej infolinii nie mają dostępu do Twoich danych członkowskich.
Infolinia aktywna jest codziennie (7 dni w tygodniu) od 10 do 17. Jeżeli linia jest zajęta, spróbuj zadzwonić ponownie kilka minut później.