Dołącz do członkostwa

Świętuj naszą przyjaźń. Cześć, oto klubps!
Wpisz swój adres e-mail, a my przeniesiemy Cię do strony zapisu do członkostwa w naszym klubie podróżniczym. To trwa tylko 2 minuty.
Podając swój adres e-mail zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych i kontaktowych, tj.: adres e-mail oraz imię, a klikając przycisk dołączania chcesz otrzymywać wiadomości e-mail od pstravel na swoją skrzynkę pocztową 4 razy w miesiącu.
Bądź na bieżąco z naszym przepięknym Światem.
Naszym priorytetem jest kontakt z każdym Podróżnikiem, dla którego stałe piękno Ziemi jest najważniejsze. I oto jesteś. Dołącz do członkostwa pstravel całkowicie za darmo - wystarczy podać swój adres e-mail oraz imię. Wypatruj wiadomości na swojej skrzynce co tydzień!
Cztery wiadomości w miesiącu.
Nowości podróżnicze, wskazówki oraz bonusy i zniżki na podróże pstravel to najważniejsze cechy naszych wiadomości. Specjalnie wyselekcjonowane propozycje zgodne są z Twoimi odbytymi podróżami.
Odbieraj comiesięczne kody rabatowe.
Dla naszych stałych członków mamy coś specjalnego! Wypatruj (raz w miesiącu) specjalnych kodów rabatowych na wybrane podróże i ciesz się niższą ceną całkowitą rezerwacji. Tak! Co miesiąc możesz podróżować taniej.
Kontroluj swoje członkostwo w mojeps.
Nie musisz martwić się o dostęp do Twojego członkostwa. Po zalogowaniu w mojeps masz dostęp do aktualizacji swoich danych (w momencie zmiany adresu e-mail) lub opcji zakończenia członkostwa.
zaloguj się do swojego konta
Zarządzaj członkostwem w mojeps.
(możesz również zalogować się bez dokonanej rezerwacji, aby zarządzać swoją subskrypcją klubps, Twój kod bezpieczeństwa to sześć zer)
Zaloguj się
Pamiętaj, że nasi eksperci mogą zmienić Twoje dane lub usunąć Cię z członkostwa, jeżeli napotkasz problemy w trakcie procesu aktualizacji danych.
Zadzwoń pod numer telefonu pomocy pstravel +48 608 130 927. Eksperci na głównej infolinii nie mają dostępu do Twoich danych członkowskich.
Infolinia aktywna jest codziennie (7 dni w tygodniu) od 10 do 17. Jeżeli linia jest zajęta, spróbuj zadzwonić ponownie kilka minut później.