Dołącz do członkostwa

klubps
Świętuj naszą przyjaźń.
Cześć, oto klubps!
Wpisz swój adres mailowy, a my przeniesiemy Cię do strony zapisu do członkostwa w naszym klubie podróżniczym. To trwa tylko 2 minuty. Potrzebujemy Twoje imię oraz maila. Na początek wpisz swój adres mailowy, a potem wskoczysz na stronę zapisu.
Podając swój adres mailowy zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych i kontaktowych, tj.: adres mailowy oraz imię, a klikając przycisk dołączania chcesz otrzymywać wiadomości mailowe od pstravel na swoją skrzynkę pocztową od 4 do 6 razy w miesiącu. Więcej informacji na temat prywatności znajdziesz w Polityce Prywatności.
Bądź na bieżąco z naszym przepięknym Światem.
Naszym priorytetem jest kontakt z każdym Podróżnikiem, dla którego piękno Ziemi jest najważniejsze. I oto jesteś. Dołącz do członkostwa pstravel całkowicie za darmo – wystarczy podać swój adres mailowy oraz imię. Wypatruj wiadomości na swojej skrzynce co tydzień!
45 wiadomości w miesiącu.
Nowości podróżnicze, wskazówki oraz bonusy i zniżki na podróże pstravel to najważniejsze cechy naszych wiadomości. Specjalnie wyselekcjonowane propozycje zgodne są z Twoimi odbytymi podróżami.
Odbieraj comiesięczne kody rabatowe!
Dla naszych stałych członków mamy coś specjalnego! Wypatruj (raz w miesiącu) specjalnych kodów rabatowych na wybrane podróże i ciesz się niższą ceną całkowitą rezerwacji. Tak! Co miesiąc możesz podróżować taniej.
Kontroluj swoje członkostwo w mojeps.
Nie musisz martwić się o dostęp do Twojego członkostwa. Po zalogowaniu w mojeps masz dostęp do aktualizacji swoich danych (w momencie zmiany adresu mailowego) lub opcji zakończenia członkostwa.
Dołącz teraz
To znajdziesz w nadchodzących wiadomościach!
Chwilka, chwilka, chwilka... wszystko super, fajnie, przyjemnie, ale jakie masz realne korzyści z członkostwa w klubps? Jest ich całkiem sporo! Sprawdź je poniżej na obecny miesiąc. To będzie wspaniały czas – wspólny czas. W końcu nikt nie lubi być osamotniony. Jesteśmy zawsze obok.
marzec 2020
50 zniżki na rezerwację.
Coraz bliżej wiosna! Ocieplamy klimat 50 zł zniżki na każdą rezerwację (z wyłączniem city break'ów) dla każdego członka naszego klubu. Brzmi fantastycznie!
Podróże niespodzianki w niższych cenach.
W drugiej połowie miesiąca każdy członek otrzyma kod rabatowy na każdą podróż lub wypoczynek niespodziankę, który obniża wartość rezerwacji aż o 20%.
Katalog 2020.
Zamów katalog 2020 wprost z wiadomości mailowej. Każdy członek klubu, który ma już zarezerwowaną podróż lub wypoczynek może zamówić katalog pstravel za darmo.
Potrzebujesz więcej informacji?
Skorzystaj z pomocy klubps.
Odwiedź nasze centrum pomocy, aby dowiedzieć się więcej na temat członkostwa w naszym klubie. Przeczytaj najczęściej zadawane pytania, odpowiedzi i wskazówki.
Sprawdź temat pomocy
Wróć na górę
Poznaj pstravel+
Pomoc i kontakt