Dołącz do członkostwa

klubps
Świętuj naszą przyjaźń. Cześć, oto klubps!
Wpisz swój adres mailowy, a my przeniesiemy Cię do strony zapisu do członkostwa w naszym klubie podróżniczym. To trwa tylko 2 minuty.
Podając swój adres mailowy zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych i kontaktowych, tj.: adres mailowy oraz imię, a klikając przycisk dołączania chcesz otrzymywać wiadomości mailowe od pstravel na swoją skrzynkę pocztową 4 razy w miesiącu.
Bądź na bieżąco z naszym przepięknym Światem.
Naszym priorytetem jest kontakt z każdym Podróżnikiem, dla którego piękno Ziemi jest najważniejsze. I oto jesteś. Dołącz do członkostwa pstravel całkowicie za darmo - wystarczy podać swój adres mailowy oraz imię. Wypatruj wiadomości na swojej skrzynce co tydzień!
Cztery wiadomości w miesiącu.
Nowości podróżnicze, wskazówki oraz bonusy i zniżki na podróże pstravel to najważniejsze cechy naszych wiadomości. Specjalnie wyselekcjonowane propozycje zgodne są z Twoimi odbytymi podróżami.
Odbieraj comiesięczne kody rabatowe.
Dla naszych stałych członków mamy coś specjalnego! Wypatruj (raz w miesiącu) specjalnych kodów rabatowych na wybrane podróże i ciesz się niższą ceną całkowitą rezerwacji. Tak! Co miesiąc możesz podróżować taniej.
Kontroluj swoje członkostwo w mojeps.
Nie musisz martwić się o dostęp do Twojego członkostwa. Po zalogowaniu w mojeps masz dostęp do aktualizacji swoich danych (w momencie zmiany adresu e-mail) lub opcji zakończenia członkostwa.