Pomoc i kontakt

pstravel
Twoje wakacje w najlepszych rękach.
Udane wakacje rozpoczynają się już podczas przeglądania ofert w biurze podróży. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że te kilka dni, które nam powierzysz, to czas wyjątkowy – najcenniejsze chwile w roku. Dlatego tak ważne jest, aby dobrze je zaplanować. Jakość obsługi i wyjątkowa atmosfera są naszą wizytówką, która zapadnie Tobie w pamięci na długi czas.
Zostaw swój numer telefonu.
Dodaj swój numer telefonu do kolejki, a nasz ekspert oddzwoni do Ciebie jeszcze tego samego dnia.
Nasza infolinia dostępna jest codziennie w godzinach 10:00–17:00
Napisz do nas.
Zostaw nam swoją wiadomość. Zapytaj nas o cokolwiek. Zaplanujmy Twoją nadchodzącą przygodę razem. W pełnym, pięknym słońcu pod palmami.
Odpowiadamy w ciągu jednej doby.
A po wszystkim mojeps.
Po rezerwacji wszystko znajdziesz na swoim koncie. Możesz tam potwierdzić podróż, skontaktować się z ekspertem poprzez Kontakt dla Płatnika, uiszczać płatności, personalizować podróż i znacznie więcej. To Twoje centrum zarządzania nadchodzącą podróżą. Zaloguj się teraz.
Gwarancja Organizatora Turystyki i bezpieczeństwo Podróżników
PS Travel Polska posiada Gwarancję Ubezpieczeniową wydaną przez AXA Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji S.A. na kwotę 120 444,80 zł. Każdy Podróżnik ubezpieczony jest na kwoty KL 10 000 €, NNW 2 000 € i bagaż 200 € oraz Turystycznym Funduszem Gwarancyjnym.
Stan na marzec 2020
PS Travel Polska siedziba Chłopska 17 62-200 Gniezno Przedsiębiorca posiada wpis do Rejestru Organizatorów Turystyki i Przedsiębiorców Ułatwiających Nabywanie Powiązanych Usług Turystycznych Marszałka Województwa Wielkopolskiego pod numerem 788 NIP 598-122-39-13 REGON 367446734
2020.
Zamów nasz katalog teraz.
Kilkadziesiąt stron wspaniałych podróży, wypoczynku oraz city break'ów wraz z opisami dostępnych kierunków w Twoim domu. Z katalogu możesz bezpośrednio rezerwować podróże skanując kody QR, dowiadywać się więcej na temat podróży, czytać programy i świadczenia zawarte w cenie. Gdy czas katalogu przeminie, zachowaj go na pamiątkę lub wykorzystaj w taki sposób, jaki tylko chcesz.
Zamów katalog za darmo
Witaj w naszym wyjątkowym Świecie.
Kochamy to, co robimy. Poznaj naszą miłość i produkty, nad którymi codziennie pracujemy. Rozbudowujemy naszą firmę na bieżąco, usprawniając i ulepszając obecne części pstravel. Zakochaj się w naszym Świecie. Dołącz do setek tysięcy zadowolonych Podróżników.
Poznaj nas bliżej
Twoja nadchodząca kariera w pstravel.
Idealnie planuj przygody niezapomniane do końca życia.
Twórz Świat, w którym każdy przynależy do dowolnego miejsca na Ziemi.
To odważna, ważna i niezwykle satysfakcjonująca misja, którą kieruje się nasz zespół ekspercki, wykonawczy i lokalny, aby zapewnić wyjątkowe, niesamowite doświadczenia podróżowania cenione w Polsce i w Niemczech. Sprawdź, na jakie stanowiska rekrutujemy lub wyślij swoje dokumenty poprzez specjalnie stworzoną do tego stronę.
Sprawdź dostępne stanowiska
Wróć na górę
Warunki Uczestnictwa
Zaloguj do mojeps