Zaloguj się

Pokaż niesamowity Świat.
Podaj prawidłowy adres e-mail swojego biura podróży lub agenta.
Witamy z powrotem
w kokpicie agenta.
Zaloguj się do swojego konta, aby zarządzać rezerwacjami Podróżników. Do logowania skorzystaj z adresu e-mail biura. W kokpicie możesz również dowiedzieć się więcej na temat nadchodzących podróży lub pobrać materiały niezbędne dla agenta.
Poznaj kokpit agenta
Zachwycaj, zarabiaj, odkrywaj.
Dowiedz się więcej na temat pstravel dla agenta i tego, co możesz zrobić w swoim kokpicie.
Pokaż niesamowity Świat!
Zakładaj rezerwacje dla swoich Podróżników i twórz najwspanialsze doświadczenia dla każdego! Zyskaj stałych podróżujących dzięki najwyższej jakości odkrywania i wypoczywania w Polsce.
Zmieniaj rezerwacje według uznania Podróżnika.
Nad wszystkim masz kontrolę. Możesz zmieniać dane, łóżka w pokoju, zwiększać ubezpieczenie pssafety, powiększać bagaż i znacznie więcej. Wystarczy kilka kliknięć w kokpicie agenta.
Kreuj niesamowite doświadczenia podróżowania.
Im więcej zadowolonych Podróżników, tym większe prawdopodobieństwo powrotu do Twojego biura podróży. 98%* satysfakcji mówi samo za siebie. Niskie ceny i bardzo wysoka jakość to połączenie idealne. Wskazuj, doradzaj, ciesz się razem z przyszłym odkrywcą!
Ucz się, poznawaj, zyskaj więcej.
Skorzystaj z poradników eksperckich pstravel, uczestnicz w comiesięcznych spotkaniach, rozmawiaj z nami na czacie wideo i kontaktuj się z przypisanym ekspertem do Twojego biura podróży. To nie tylko łatwe. To wręcz niesamowicie przyjemne!
Zostań wyróżnionym agentem.
Im więcej Podróżników zyskasz, tym więcej otrzymujesz. Możesz nawet otrzymać podróż dla swoich pracowników – lub po prostu dla siebie. Zostań wyróżnionym agentem z gwiazdką, aby zyskać więcej, niż środki z podróży.
Nawet 30% od każdego miejsca.
Wbij się w złoty okres sprzedaży i zyskaj do 30% od każdego zarezerwowanego miejsca. Im więcej zarezerwujesz, tym więcej zyskasz. Śledź złoty okres w kokpicie swojego biura podróży – zmienia się na bieżąco!
Zyskaj nawet 4510 zł w pierwszym miesiącu agentury.
Wymagania są niewielkie. Ty. Nie musisz posiadać dużego biura podróży, aby zyskać podróżniczy rozgłos w swoim regionie. Dołącz do agentury, a w pierwszym miesiącu możesz zyskać nawet 4510 zł*!
Zaloguj się, aby dowiedzieć się więcej