Zaloguj się numerem telefonu

Kontroluj swój Świat.
Podaj prawidłowy numer telefonu wpisany przy rezerwacji podróży pstravel
Witamy z powrotem
w mojeps.
Zaloguj się do swojego konta, aby zarządzać nadchodzącą podróżą. Do logowania skorzystaj ze swojego numeru telefonu. W mojeps możesz również potwierdzić swoją rezerwację. Wszystko za jednym zamachem! Chcesz zalogować się za pomocą adresu e-mail?
Poznaj mojeps
Głowa wysoko do góry. Masz wielką moc!
Dowiedz się więcej na temat mojeps i tego, co możesz zrobić ze swoją podróżą po rezerwacji.
Potwierdzaj swoje rezerwacje (na kliknięcie!).
Szukasz Kroku 3 z 3? To ostatni etap Twojej rezerwacji, który znajdziesz wprost po zalogowaniu się swoim adresem e-mail lub numerem telefonu. Potwierdź swoją podróż wysyłając podpisaną Umowę udziału w podróży i wpłacając należność za swoją podróż.
Personalizuj podróż i rozbudowuj ją.
Możesz wykupić wybrane miejsce w autokarze lub samolocie, powiększyć bagaż, zabrać ze sobą rower lub dobrać wyższy stopień ubezpieczenia pssafety. Jesteś tutaj królem! Wszyscy uwielbiamy odkrywać lub wypoczywać w najlepszy możliwy sposób.
Zmieniaj Podróżników lub przekaż swoje moce.
Twój najbliższy nie może wyruszyć z Tobą w przygodę życia? Spokojnie. Możesz zmienić Podróżnika, a nawet oddać swoje przywileje Płatnika innej osobie. A to wszystko bez hasła – wystarczy kod bezpieczeństwa z Twojej Umowy.
Słuchaj marzeń, aż do kosmosu (i z powrotem)*.
Specjalnie wyselekcjonowane playlisty muzyczne na wyciągnięcie ręki (Twojej i wszystkich pozostałych Podróżników). Słuchaj muzyki całkowicie za darmo* i wskocz na wyżyny odkrywania. Kto nie lubi przygód kompletnych? Wszyscy je uwielbiamy! Wystarczy jedno kliknięcie i myk – jesteś na playliście.
Podróżuj więcej (i taniej). Poznaj Świat.
Sprawdź nadchodzące podróże dobrane specjalnie dla Ciebie. Korzystaj ze zniżek dla stałych Podróżników i zaplanuj kolejną przygodę taniej. Niezależnie, czy chcesz odkrywać dalekie destynacje, czy te położone kilka godzin od Twojego miejsca zamieszkania. Doskonała prognoza dla każdej historii.
Płać za swoje podróże.
W mojeps możesz bez problemu płacić za swoje podróże indywidualnym numerem konta, kartą kredytową lub portfelem PayPal.
Młode serca
zawsze są wolne!
Dobrze jest podróżować w pojedynkę. Jeszcze lepiej z bliskimi! Zaproś znajomego i zyskaj. Im więcej znajomych, tym więcej na podróżowanie!
Zyskaj środki w wysokości 150 zł.
Podaruj znajomym 100 zł zniżki na ich pierwszą podróż z pstravel, a otrzymasz środki na podróże do wysokości 150 zł.
Zaloguj się, aby dowiedzieć się więcej
Potrzebujesz pomocy z mojeps?
CENTRUM POMOCY >
korzystanie z kokpitu
Jeżeli potrzebujesz pomocy przy korzystaniu ze swojego kokpitu, potwierdzaniu rezerwacji, dokonywaniu płatności i personalizowaniu podróży, sprawdź ten dział centrum pomocy.
Przejdź do pomocy