Zaloguj się

Zaczekaj...
Cześć, oto Świat Twojej rezerwacji!
Zaloguj się do swojego konta.
Wpisz adres mailowy podany przy rezerwacji podróży pstravel. Otrzymasz powiadomienie o zalogowaniu na swoją skrzynkę mailową. Dowiedz się więcej o koncie. (kliknij)
Prosimy o wpisanie prawidłowego adresu mailowego.
Możesz zalogować się do mojeps automatycznie skanując kod QR, który znajduje się na Umowie udziału w podróży. Kod bezpieczeństwa nadal jest wymagany do działań na koncie.
Jak zalogować się do mojeps?
Wyszukaj kod bezpieczeństwa z Umowy udziału w podróży.
Wpisz adres mailowy, który posłużył do rezerwacji.
Zarządzaj swoją podróżą, kontaktuj się i personalizuj!
Twoje 365 dni.
Skontaktuj się z nami, aby ubiegać się o voucher o wartości 110% wpłaconej należności! Ważny przez rok, dla każdego Płatnika, który docelowo miałby wyruszyć w podróż w 2020.
Zaloguj i przejdź do Programu ochrony Podróżnika
Znajdź swój kod bezpieczeństwa.
Otwórz Dokumenty podróży, a następnie znajdź Umowę udziału w podróży. Kod bezpieczeństwa znajduje się w górnej części dokumentu. Jest to również numer Twojej rezerwacji.
Jesteśmy tu, aby Tobie pomóc.
Nasi eksperci są do Twojej dyspozycji przez całą dobę poprzez Kontakt dla Płatnika. Uzyskaj od nas spersonalizowaną odpowiedź na pytanie. Możesz napisać w mojeps lub zadzwonić.
Dołącz do kolejki oczekiwania.
Porozmawiaj z ekspertem telefonicznie dołączając do kolejki oczekiwania. Wystarczy wejść do Kontaktu dla Płatnika i wybrać połączenie. Zadzwonimy do Ciebie jeszcze tego samego dnia!
Wskazówka od ekspertów.
Uważaj na oszustwa dotyczące korespondencji od pstravel.
W wiadomościach mailowych nigdy nie prosimy o: dane dokumentu tożsamości lub paszportu. Pamiętaj – numeru dokumentu wymagany jest tylko do odprawy paszportowej, którą wykonasz na swoim koncie samodzielnie. Płatności uiszczaj tylko na numer konta podany na Umowie udziału w podróży lub po zalogowaniu na mojeps. Nie wykonuj przelewów na konto inne, niż to podane w Dokumentach podróży.
Zaproś przyjaciela. Twórzcie wspólne wspomnienia!
Proces zaproszenia przyjaciół trwa do końca lipca.
Zaloguj się do swojego konta, aby zaprosić bliską osobę do wspólnego podróżowania lub wypoczynku. Twój przyjaciel zyska 150 zniżki na całą rezerwację, a gdy zakończy swoją przygodę, Ty również uzyskasz zniżkę na kolejną rezerwację.
Zaloguj się teraz
Skontaktuj się z ekspertem dla Płatnika i Podróżnika w mojeps.
Aby się z nami skontaktować, zaloguj się i wybierz temat konwersacji. Możesz rozpocząć konwersację mailową lub dołączyć do kolejki oczekiwania na połączenie z ekspertem pstravel. Uwielbiamy rozmawiać na temat nadchodzących przygód i udzielać pomocy. Kontaktuj się z nami tylko poprzez Kontakt dla Płatnika.
Zaloguj się teraz i przejdź do kontaktu
Wróć na górę
Zaloguj się teraz
Porozmawiaj z nami
Potrzebujesz pomocy? Poznaj nas i zbliż się do Świata odkrywania. Sprawdź, jak łatwo nawiązać kontakt z pstravel. Dołącz do kolejki oczekiwania na połączenie lub napisz do nas.
Pomoc i kontakt

Zarządzaj podróżą. Zaloguj się do swojego konta, aby potwierdzić rezerwację, personalizować podróż lub ocenić swoje doświadczenia. Oddajemy w Twoje dłonie właściwie wszystko!
Zaloguj się teraz
Witamy w naszym Świecie. Zapoznaj się z Polityką Prywatności pstravel, aby dowiedzieć się w jaki sposób chronimy Twoje dane.
2020 ©
Wszelkie prawa zastrzeżone.