Atrakcja: Hercegowina

Hercegowina
witamy w Hercegowinie, Podróżniku.
za 40 euro za osobę
odkrywanie
czas trwania 12 godzin
język atrakcji polski
czas wolny tak
rodzaj atrakcji wycieczki po regionie
dla wypoczynku
dodatkowe posiłki nie
Skrót informacji o atrakcji
Południowo–zachodnia Hercegowina to najdziksze miejsce na całym Półwyspie Bałkańskim, przykryte tajemnicą i przygodą. Rozpocznij odkrywanie od orientalnego Mostaru z wpływami tureckimi, napij się kawy i zakosztuj w smacznych lodach Starego Miasta. Wyrusz na Blagaj, gdzie znajdziesz źródło rzeki Buna, wypocznij duchem w Medjugorie i wskocz do zimnej wody wodospadów Koćusa. Atrakcja: Hercegowina przewidziana jest na cały dzień Twojego terminowego pobytu hotelowego.
Zadziwiająca dzikość orientu.
Unikalny kolor orientalnego Mostaru.
Mostar słynie z połączenia dwóch przeciwstawnych kultur i religii – chrześcijańskiej i muzułmańskiej. Słynie ze swoich rękodzieł, pięknej Neretwy, skoków ze Starego Mostu i niesamowitego, unikalnego klimatu. Mostar jest niesamowity. Bije emocjami.
Cisza i spokes ducha. Oto Medjugorie.
Niegdyś mała wieś, dzisiaj potężne centrum pielgrzymkowe to nie tylko Góra Objawień, kościół św. Jakuba, czy ołtarz polowy. To niesamowity spokój i bezpieczeństwo bijące z każdego metra tego wyjątkowego miejsca. Wdech... wydech... wdech...
Przeczytaj cały opis
Tutaj będziesz!
Zdjęcia atrakcji.

więcej

Podsumowanie atrakcji.
Sprawdź szczegóły swojej nadchodzącej atrakcji. Dowiedz się jak najwięcej przed wyruszeniem, aby pewnym krokiem wejść do Świata odkrywania pstravel. Atrakcje są opcjonalne dla wszystkich wypoczywających.
Dla wypoczynku w:
Chorwacji
BiH
Zasady anulowania.
Atrakcję możesz anulować u rezydenta pstravel w Twoim hotelu do trzech dni przed rozpoczęciem atrakcji. Obowiązuje 100% zwrotu jeszcze tego samego dnia..
Zaplanuj w hotelu.
Atrakcje zaplanujesz przez cały swój pobyt w wybranym przez Ciebie hotelu. Rezydent będzie oczekiwać codziennie, jest do Twojej dyspozycji. Więcej informacji znajdziesz w Teczce Podróżnika.
Wymagana aktywność.
Ta atrakcja wymaga średniej aktywności fizycznej. Możliwe przewyższenie do 15 metrów. Zabierz standardowy ubiór przystosowany do pokonywania średnich dystansów.

Jak zarezerwować atrakcję?
Przebieraj w atrakcjach i wybierz ulubione!
Atrakcje planujesz przy zakwaterowaniu w hotelu i przywitaniu z rezydentem pstravel. To Ty decydujesz gdzie się wybrać – możesz wybrać wszystkie atrakcje dla danego regionu, ponieważ rozłożone są terminowo dla całego Twojego pobytu. Wszelkie szczegóły znajdziesz w folderze Wskazówki dla Wypoczywającego w lobby hotelowym, u rezydenta pstravel lub w Teczce Podróżnika. Pamiętaj, że na atrakcje obowiązują limity ilości Podróżników.
Rezerwacja krok po kroku
Spotkaj się z rezydentem.
Rezydenta pstravel poznasz przy zakwaterowaniu w hotelu. Uzyskasz od niego wszelkie wymagane informacje dotyczące nadchodzących atrakcji.
Wpłać wymaganą należność.
Spotkaj się z rezydentem pstravel i wpłać wymaganą należność (euro) za atrakcję i ilość Podróżników wybierających się na nią.
Staw się na miejscu zbiórki.
Po wpłaceniu należności za atrakcję uzyskasz godzinę wyjazdu lub spotkania. Pojazd wyruszy spod drzwi hotelowych. Po zakończonej atrakcji wrócisz bezpośrednio do hotelu.
Więcej
Rezerwacja
Wypoczynek