Zniżki specjalne

Zaczekaj...
Podróżuj w niższych cenach.
Poznaj zniżki specjalne!
Cotygodniowy żar cen.
do 29 października.
Zaoszczędź -20% przy podróżach zimowych.
Lodowata podróż może być gorąca! Wybraną podróż, co tydzień możesz zarezerwować taniej! Obserwuj stronę główną pstravel.
Zaoszczędź -40% przy podróżach na 2021.
Beztroskie wakacje na niesamowity 2021 możesz zarezerwować prawie połowę taniej. Obserwuj stronę główną pstravel.
Koszty odstąpienia od Umowy udziału w podróży stanowiące wyjątki od reguły standardowej określonej w pkt 2.5 wynoszą do 50 dni przed rozpoczęciem imprezy 50% ustalonej ceny; do 36 dni przed rozpoczęciem imprezy 55% ustalonej ceny; od 35. dnia przed rozpoczęciem imprezy 60% ustalonej ceny; od 24. dnia przed rozpoczęciem imprezy 70% ustalonej ceny; od 17. dnia przed rozpoczęciem imprezy 80% ustalonej ceny; od 10. dnia przed rozpoczęciem imprezy 90% ustalonej ceny; od 3. dnia do dnia rozpoczęcia imprezy lub jej nierozpoczęcia 100% ustalonej ceny.
Niższe ceny dla rodzin, 5 i 6 Podróżnika oraz młodych duchem.
Niczym się nie przejmuj. Wszystko zrobimy za Ciebie.
Każda zniżka zostanie automatycznie zastosowana do Twojej rezerwacji. Zniżki wprowadzone zostaną tylko przy nowych rezerwacjach, dla pierwszego lub ostatniego momentu, na każdą podróż pstravel z wyłączeniem: Złotej Pragi oraz podróży przedświątecznych.
40% taniej na 5 i 6 Podróżnika.
Wyruszasz w podróż z przyjaciółmi lub dużą rodziną? Wspaniale! Każdy 5 i 6 Podróżnik otrzyma aż 40% zniżki. Niższa cena pojawi się na Umowie udziału w podróży, którą otrzymasz po rezerwacji.
50% taniej dla dużych rodzin.
Jeżeli w podróż wyrusza 2 dorosłych Podróżników i 3 dzieci poniżej 9 roku życia, obniżymy cenę za dzieci aż o 50%. Niższa cena pojawi się na Umowie udziału w podróży, którą otrzymasz po rezerwacji.
30% taniej dla seniorów.
Senior młody duchem? Każdy Podróżnik powyżej 65 roku życia otrzyma aż o 30% niższą cenę za jedno miejsce rezerwacyjne. Niższa cena pojawi się na Umowie udziału w podróży, którą otrzymasz po rezerwacji.
Koniec z deszczem, czas na olśnienie.
Nowe kierunki, nowe możliwości i takie samej wspaniałe przygody znajdziesz na nadchodzący 2021! Poznaj nowy katalog i zakochaj się w sile podróżowania z pstravel.
Zaplanuj podróż na 2021
Promocja dotyczy tylko rezerwacji indywidualnych, nie dotyczy zamówień grupowych powyżej 6 osób. Zniżki nie łączą się. Anulacje rezerwacji w cenie promocyjnej obowiązują inne warunki anulacji (pkt. 2 Warunki Uczestnictwa).
Zaproś przyjaciela. Twórzcie wspólne wspomnienia!
Proces zaproszenia przyjaciół trwa do końca grudnia.
Zaloguj się do swojego konta, aby zaprosić bliską osobę do wspólnego podróżowania lub wypoczynku. Twój przyjaciel zyska 150 zniżki na całą rezerwację, a gdy zakończy swoją przygodę, Ty również uzyskasz zniżkę na kolejną rezerwację.
Zaloguj się teraz
pstravel+.
Podróże na subskrypcję. Odkrywaj taniej. Wypoczywaj bardziej.
od 39 miesięcznie
Dla rodzin już od 119 zł miesięcznie.
Rozpocznij subskrypcję
Masz pytania lub wątpliwości?
Kontakt dla nowych Podróżników.
Napisz do nas lub dołącz od kolejki oczekiwania na połączenie. Uzyskasz od nas odpowiedź na skrzynkę mailową. Możesz również napisać do nas na Messenger.
Wybierz formę kontaktu
Kontakt dla Płatników.
To najszybszy sposób kontaktu z ekspertem pstravel. Wpisz kod bezpieczeństwa mojeps, wybierz temat konwersacji i dokładnie opisz swój problem. Pamiętaj, że aktualnie czas oczekiwania na odpowiedź od eksperta może być wydłużony.
Przejdź do mojeps
Nie posiadasz rezerwacji? Rozpocznij przygodę!
jaki rodzaj podróży?
Wróć na górę
Zaloguj się teraz
Porozmawiaj z nami
Potrzebujesz pomocy? Poznaj nas i zbliż się do Świata odkrywania. Sprawdź, jak łatwo nawiązać kontakt z pstravel. Dołącz do kolejki oczekiwania na połączenie lub napisz do nas.
Pomoc i kontakt

Zarządzaj podróżą. Zaloguj się do swojego konta, aby potwierdzić rezerwację, personalizować podróż lub ocenić swoje doświadczenia. Oddajemy w Twoje dłonie właściwie wszystko!
Zaloguj się teraz
Witamy w naszym Świecie. Zapoznaj się z Polityką Prywatności pstravel, aby dowiedzieć się w jaki sposób chronimy Twoje dane.
2020 ©
Wszelkie prawa zastrzeżone.