Zniżki specjalne

Jeszcze taniej...
Zniżki specjalne obowiązują również na podróże i wypoczynek na 2021!
Twoje podróże w niższej cenie. Zniżki na 2021 lub 2020.
Sprawdź niższe ceny dla rodzin, 5 i 6 Podróżnika oraz seniorów.
Chcemy, aby podróże były dostępne dla każdego, dlatego wprowadziliśmy stałe zniżki specjalne. Są stosowane do każdej rezerwacji automatycznie. Odkrywaj lub wypoczywaj z pstravel, wybierz zniżkę, która Cię interesuje i sprawdź szczegóły poniżej. Możesz zaoszędzić nawet 50%!
5 + 6 Podróżnik
dla rodzin 2 + 3
dla seniorów
Zniżki wprowadzone zostaną tylko przy nowych rezerwacjach, dla pierwszego lub ostatniego momentu, na każdą podróż pstravel z wyłączeniem: Złotej Pragi oraz podróży przedświątecznych.
Niczym się nie przejmuj. Wszystko zrobimy za Ciebie.
Każda zniżka zostanie automatycznie zastosowana do Twojej rezerwacji.
40% taniej na 5 i 6 Podróżnika.
Wyruszasz w podróż z przyjaciółmi lub dużą rodziną? Wspaniale się składa! Każdy 5 i 6 Podróżnik otrzyma aż 40% zniżki na swoją podróż. Zniżki zostaną zastosowane automatycznie, a niższa cena pojawi się na Umowie udziału w podróży, którą otrzymasz po rezerwacji.
50% taniej dla dużych rodzin.
Duża rodzina? Wspaniale się składa! Jeżeli w podróż wyrusza 2 dorosłych Podróżników i 3 dzieci poniżej 9 roku życia, obniżymy cenę za dzieci aż o 50%. Zniżki zostaną zastosowane automatycznie, a niższa cena pojawi się na Umowie udziału w podróży, którą otrzymasz po rezerwacji.
30% taniej dla seniorów.
Senior młody duchem? Każdy Podróżnik powyżej 65 roku życia otrzyma aż o 30% niższą cenę za jedno miejsce rezerwacyjne. Zniżki zostaną zastosowane automatycznie, a niższa cena pojawi się na Umowie udziału w podróży, którą otrzymasz po rezerwacji.
Nie posiadasz rezerwacji? Rozpocznij przygodę!
zaplanuj podróż.
Przejdź do odkrywania
Przejdź do wypoczynku
Wracamy do podróżowania!
Sprawdź najważniejsze informacje na temat powrotu do odkrywania, wypoczynku lub city break'u. Poznaj specjalnie przygotowany dział.
Zobacz więcej
Koniec z deszczem, czas na olśnienie.
Nowe kierunki, nowe możliwości i takie samej wspaniałe przygody znajdziesz na nadchodzący 2021! Poznaj nowy katalog i zakochaj się w sile podróżowania z pstravel.
Zaplanuj podróż na 2021
Zaproś przyjaciela. Twórzcie wspólne wspomnienia!
Proces zaproszenia przyjaciół trwa do końca czerwca.
Zaloguj się do swojego konta, aby zaprosić bliską osobę do wspólnego podróżowania lub wypoczynku. Twój przyjaciel zyska 150 zniżki na całą rezerwację, a gdy zakończy swoją przygodę, Ty również uzyskasz zniżkę na kolejną rezerwację.
Zaloguj się teraz
pstravel+.
Podróże na subskrypcję. Odkrywaj taniej. Wypoczywaj bardziej.
od 45 miesięcznie
Dla rodzin już od 199 zł miesięcznie.
Rozpocznij subskrypcję
Masz pytania lub wątpliwości?
Kontakt dla nowych Podróżników.
Poznaj nas i zbliż się do Świata odkrywania. Sprawdź, jak łatwo nawiązać kontakt z pstravel. Skorzystaj z gotowych pytań i odpowiedzi, zadzwoń lub napisz do nas. Do dzieła!
Przejdź do kontaktu
Kontakt dla Płatników.
To najszybszy sposób kontaktu z ekspertem pstravel. Wpisz kod bezpieczeństwa mojeps, wybierz temat konwersacji i dokładnie opisz swój problem. Pamiętaj, że aktualnie czas oczekiwania na odpowiedź od eksperta może być wydłużony.
Przejdź do mojeps
Wróć na górę
Zaloguj się teraz
Porozmawiaj z nami
Potrzebujesz pomocy? Poznaj nas i zbliż się do Świata odkrywania. Sprawdź, jak łatwo nawiązać kontakt z pstravel. Dołącz do kolejki oczekiwania na połączenie lub napisz do nas.
Pomoc i kontakt

Zarządzaj podróżą. Zaloguj się do swojego konta, aby potwierdzić rezerwację, personalizować podróż lub ocenić swoje doświadczenia. Oddajemy w Twoje dłonie właściwie wszystko!
Zaloguj się teraz
Witamy w naszym Świecie. Zapoznaj się z Polityką Prywatności pstravel, aby dowiedzieć się w jaki sposób chronimy Twoje dane.
2020 ©
Wszelkie prawa zastrzeżone.