Zniżki specjalne

Będzie oszczędnie, ale równie wspaniale.
Śledź najnowsze zniżki specjalne.
Odkrywanie: Włochy aż -20% taniej!
Odkryj piękno Italii aż -20% taniej. Tylko do 29 września. Spiesz się – ilość miejsc jest ograniczona. Ze zniżki można skorzystać tylko raz. Płatnik, który zarezerwował podróż we wrześniu tego roku, nie może skorzystać z tej zniżki specjalnej.
Przejdź dalej
zawsze na bieżąco
Subskrybuj i dowiaduj się pierwszy.
Niższe ceny dla rodzin oraz młodych duchem.
Niczym się nie przejmuj. Wszystko zrobimy za Ciebie.
Każda zniżka zostanie automatycznie zastosowana do Twojej rezerwacji. Zniżki wprowadzone zostaną tylko przy nowych rezerwacjach, dla pierwszego lub ostatniego momentu, na każdą podróż pstravel z wyłączeniem: Złotej Pragi oraz podróży przedświątecznych.
50% taniej dla dużych rodzin.
Jeżeli w podróż wyrusza 2 dorosłych Podróżników i 3 dzieci poniżej 9 roku życia, obniżymy cenę za dzieci aż o 50%. Niższa cena pojawi się na Umowie udziału w podróży, którą otrzymasz po rezerwacji.
30% taniej dla seniorów.
Senior młody duchem? Każdy Podróżnik powyżej 65 roku życia otrzyma aż o 30% niższą cenę za jedno miejsce rezerwacyjne. Niższa cena pojawi się na Umowie udziału w podróży, którą otrzymasz po rezerwacji.
Warunki promocji Żar cen oraz innych.
Koszty odstąpienia od Umowy udziału w podróży stanowiące wyjątki od reguły standardowej określonej w pkt 2.5 wynoszą: oferty typu last minute (ostatni moment), I, II oraz III etap, nowy sezon, oferty dnia, oferty specjalne, Oferty oszczędnościowe, podróż statkiem (rejs) (są to ceny niższe, niż katalogowe): do 50 dni przed rozpoczęciem imprezy 50% ustalonej ceny; do 36 dni przed rozpoczęciem imprezy 55% ustalonej ceny; od 35. dnia przed rozpoczęciem imprezy 60% ustalonej ceny; od 24. dnia przed rozpoczęciem imprezy 70% ustalonej ceny; od 17. dnia przed rozpoczęciem imprezy 80% ustalonej ceny; od 10. dnia przed rozpoczęciem imprezy 90% ustalonej ceny; od 3. dnia do dnia rozpoczęcia imprezy lub jej nierozpoczęcia 100% ustalonej ceny. Sprawdź więcej w Warunkach Uczestnictwa.
Promocje dotyczą tylko rezerwacji indywidualnych, nie dotyczy zamówień grupowych powyżej 6 osób. Zniżki nie łączą się.
Witamy w nowym, wspanialszym 2021.
Nowe kierunki, nowe możliwości i takie samej wspaniałe przygody znajdziesz na 2021! Poznaj nowy katalog i zakochaj się w sile podróżowania z pstravel.
pstravel+.
Podróże na subskrypcję. Odkrywaj taniej. Wypoczywaj bardziej.
od 39 miesięcznie
Dla rodzin już od 119 zł miesięcznie.
Rozpocznij subskrypcję
Masz pytania lub wątpliwości?
Kontakt dla nowych Podróżników.
Napisz do nas lub dołącz od kolejki oczekiwania na połączenie. Uzyskasz od nas odpowiedź na skrzynkę mailową. Możesz również napisać do nas na Messenger.
Wybierz formę kontaktu
Kontakt dla Płatników.
To najszybszy sposób kontaktu z ekspertem pstravel. Wpisz kod bezpieczeństwa mojeps, wybierz temat konwersacji i dokładnie opisz swój problem. Pamiętaj, że aktualnie czas oczekiwania na odpowiedź od eksperta może być wydłużony.
Przejdź do mojeps
Nie posiadasz rezerwacji? Rozpocznij przygodę!
Jaki rodzaj podróży?
Wróć na górę
Zaloguj się teraz
Porozmawiaj z nami