Warunki Ubezpieczenia

Warunki Ubezpieczenia.
Zanim wyruszysz... Koniecznie zapoznaj się z Warunkami Ubezpieczenia.
Wyruszając w podróż z pstravel zawsze jesteś bezpieczny – obejmuje Ciebie ubezpieczenie turystyczne od UNIQA Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Zapoznaj się ze szczegółami swojego ubezpieczenia poniżej. Taką samą kopię utrzymasz w pliku PDF po rezerwacji podróży.
COVID-19 – aktualne wytyczne i informacje dla Podróżników na mojeps.
Ostatnia aktualizacja 4 maja 2020.
Warunki Ubezpieczenia.
Kopię Warunków Ubezpieczenia w formacie PDF znajdziesz w drugiej wiadomości mailowej potwierdzającej rezerwację.
Prosimy o dokładne i uważne zapoznanie się z Warunkami Ubezpieczenia. Zawarcie Umowy udziału w podróży jest traktowane jako pełna akceptacja zaprezentowanych Warunków Ubezpieczenia, które otrzymali Państwo w punkcie sprzedaży (internet, agent lub Salon) przed zawarciem Umowy udziału w podróży. Warunki Ubezpieczenia dotyczą imprez turystycznych, których organizatorem jest PS Travel Polska. W przypadkach wyraźnie wskazanych w niniejszych Warunkach Ubezpieczenia, poszczególne punkty Warunków mają zastosowanie do pojedynczych usług turystycznych (zakupionej pojedynczej usługi turystycznej).
Warunki Ubezpieczenia.
Zbiór wskazówek i informacji od ubezpieczyciela. Z dokumentem należy się zapoznać przed potwierdzeniem rezerwacji. Obejmuje Ciebie ubezpieczenie turystyczne od UNIQA Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.
Pobierz w PDF
Warunki rezygnacji.
Po wykupieniu ubezpieczenia od rezygnacji obowiązuje Cię dodatkowy dokument ubezpieczyciela.
Pobierz w PDF
Pobierz dokumenty na swoim koncie.
Pobierz najświeższe dokumenty dla Płatnika. Zaloguj się i przeglądaj wybrane dokumenty podróży w formacie PDF. Znajdziesz je również na swojej skrzynce mailowej.
Zaloguj się teraz
Stopniuj ubezpieczenie pssafety.
IV stopnie wyboru.
Najważniejszy jest wybór. Poszerzaj swoje ubezpieczenie, nawet o wakacyjne sporty ekstremalne. Możliwości jest niezwykle wiele. Rozbuduj swoją podróż po zalogowaniu do Twojego konta mojeps.
stopień I.
podstawowe, w cenie każdej podróży
Obejmuje koszty leczenia od COVID–19. Koszty leczenia i assistance wynoszą 10 000 euro, NNW 2 000 euro, a ubezpieczenie bagażu 200 euro. Transport do placówki medycznej oraz leczenie stomatologiczne również jest w cenie.
stopień II.
standardowe, dodatkowo płatne
Obejmuje koszty leczenia od COVID–19. Koszty leczenia i assistance wynoszą 20 000 euro, NNW 2 000 euro, a ubezpieczenie bagażu 200 euro. Transport do placówki medycznej, transport osób bliskich, ubezpieczenie od opóźnienia lotu oraz leczenie stomatologiczne również jest w cenie.
stopień III.
wysoka ochrona, dodatkowo płatne
Obejmuje koszty leczenia od COVID–19. Koszty leczenia i assistance wynoszą 30 000 euro, NNW 4 000 euro, OC 50 000 euro, a ubezpieczenie bagażu 400 euro. Transport do placówki medycznej, transport osób bliskich, ubezpieczenie od opóźnienia lotu oraz leczenie stomatologiczne również jest w cenie.
stopień IV.
najwyższa ochrona, dodatkowo płatne
Obejmuje koszty leczenia od COVID–19. Koszty leczenia i assistance wynoszą 50 000 euro, NNW 4 000 euro, OC 50 000 euro, a ubezpieczenie bagażu 400 euro. Transport do placówki medycznej, transport osób bliskich, ubezpieczenie od opóźnienia lotu oraz leczenie stomatologiczne również jest w cenie. Obejmuje również sporty ekstremalne.
pstravel+.
Podróże na subskrypcję. Odkrywaj taniej. Wypoczywaj bardziej.
od 39 miesięcznie
Dla rodzin już od 119 zł miesięcznie.
Rozpocznij subskrypcję
Poczuj Swój nowy, piękny Świat.
Kim jesteśmy i dlaczego robimy właśnie to, co robimy? Chcemy się Tobie przedstawić! Poznaj nas bliżej i dowiedz się, dlaczego jesteśmy najszybciej rozwijającym się organizatorem w Polsce.
Nie posiadasz rezerwacji? Rozpocznij przygodę!
Jaki rodzaj podróży?
Wróć na górę
Warunki Uczestnictwa
Zaloguj do mojeps
Porozmawiaj z nami