Warunki Ubezpieczenia


pssafety...
Warunki Ubezpieczenia.
Zanim wyruszysz... Koniecznie zapoznaj się z Warunkami Ubezpieczenia.
Wyruszając w podróż z pstravel zawsze jesteś bezpieczny – obejmuje Ciebie ubezpieczenie turystyczne od AXA Ubezpieczenia Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji S.A. Zapoznaj się ze szczegółami swojego ubezpieczenia poniżej. Taką samą kopię utrzymasz w pliku PDF po rezerwacji podróży.
Ostatnia aktualizacja 4 maja 2020.
Warunki Ubezpieczenia.
Kopię Warunków Ubezpieczenia w formacie PDF znajdziesz w drugiej wiadomości mailowej potwierdzającej rezerwację.
Prosimy o dokładne i uważne zapoznanie się z Warunkami Ubezpieczenia. Zawarcie Umowy udziału w podróży jest traktowane jako pełna akceptacja zaprezentowanych Warunków Ubezpieczenia, które otrzymali Państwo w punkcie sprzedaży (internet, agent lub Salon) przed zawarciem Umowy udziału w podróży. Warunki Ubezpieczenia dotyczą imprez turystycznych, których organizatorem jest PS Travel Polska. W przypadkach wyraźnie wskazanych w niniejszych Warunkach Ubezpieczenia, poszczególne punkty Warunków mają zastosowanie do pojedynczych usług turystycznych (zakupionej pojedynczej usługi turystycznej).
Warunki Ubezpieczenia.
Zbiór wskazówek i informacji od ubezpieczyciela. Z dokumentem należy się zapoznać przed potwierdzeniem rezerwacji. Obejmuje Ciebie ubezpieczenie turystyczne od AXA Ubezpieczenia Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji S.A.
Pobierz w PDF
Warunki rezygnacji.
Po wykupieniu ubezpieczenia od rezygnacji obowiązuje dodatkowy dokument ubezpieczyciela.
Pobierz w PDF
Pobierz dokumenty na swoim koncie.
Pobierz najświeższe dokumenty dla Płatnika. Zaloguj się i przeglądaj wybrane dokumenty podróży w formacie PDF. Znajdziesz je również na swojej skrzynce mailowej.
Zaloguj się teraz
Stopniuj ubezpieczenie pssafety.
IV stopnie wyboru.
Najważniejszy jest wybór. Poszerzaj swoje ubezpieczenie, nawet o wakacyjne sporty ekstremalne. Możliwości jest niezwykle wiele. Rozbuduj swoją podróż po zalogowaniu do Twojego konta mojeps.
stopień I.
podstawowe, w cenie każdej podróży
Koszty leczenia i assistance wynoszą 10 000 euro, NNW 2 000 euro, a ubezpieczenie bagażu 200 euro. Transport do placówki medycznej oraz leczenie stomatologiczne również jest w cenie.
stopień II.
standardowe, dodatkowo płatne
Obejmuje koszty leczenia od COVID–19. Koszty leczenia i assistance wynoszą 20 000 euro, NNW 2 000 euro, a ubezpieczenie bagażu 200 euro. Transport do placówki medycznej, transport osób bliskich, ubezpieczenie od opóźnienia lotu oraz leczenie stomatologiczne również jest w cenie.
stopień III.
wysoka ochrona, dodatkowo płatne
Obejmuje koszty leczenia od COVID–19. Koszty leczenia i assistance wynoszą 30 000 euro, NNW 4 000 euro, OC 50 000 euro, a ubezpieczenie bagażu 400 euro. Transport do placówki medycznej, transport osób bliskich, ubezpieczenie od opóźnienia lotu oraz leczenie stomatologiczne również jest w cenie.
stopień IV.
najwyższa ochrona, dodatkowo płatne
Obejmuje koszty leczenia od COVID–19. Koszty leczenia i assistance wynoszą 50 000 euro, NNW 4 000 euro, OC 50 000 euro, a ubezpieczenie bagażu 400 euro. Transport do placówki medycznej, transport osób bliskich, ubezpieczenie od opóźnienia lotu oraz leczenie stomatologiczne również jest w cenie. Obejmuje również sporty ekstremalne.
pstravel+.
Podróże na subskrypcję. Odkrywaj taniej. Wypoczywaj bardziej.
od 39 miesięcznie
Dla rodzin już od 119 zł miesięcznie.
Rozpocznij subskrypcję
Zaproś przyjaciela. Twórzcie wspólne wspomnienia!
Proces zaproszenia przyjaciół trwa do końca lipca.
Zaloguj się do swojego konta, aby zaprosić bliską osobę do wspólnego podróżowania lub wypoczynku. Twój przyjaciel zyska 150 zniżki na całą rezerwację, a gdy zakończy swoją przygodę, Ty również uzyskasz zniżkę na kolejną rezerwację.
Zaloguj się teraz
Poczuj Swój nowy, piękny Świat.
Kim jesteśmy i dlaczego robimy właśnie to, co robimy? Chcemy się Tobie przedstawić! Poznaj nas bliżej i dowiedz się, dlaczego jesteśmy najszybciej rozwijającym się organizatorem w Polsce.
Poznaj nas
Nie posiadasz rezerwacji? Rozpocznij przygodę!
jaki rodzaj podróży?
Wróć na górę
Warunki Uczestnictwa
Zaloguj do mojeps
Porozmawiaj z nami
Potrzebujesz pomocy? Poznaj nas i zbliż się do Świata odkrywania. Sprawdź, jak łatwo nawiązać kontakt z pstravel. Dołącz do kolejki oczekiwania na połączenie lub napisz do nas.
Pomoc i kontakt

Zarządzaj podróżą. Zaloguj się do swojego konta, aby potwierdzić rezerwację, personalizować podróż lub ocenić swoje doświadczenia. Oddajemy w Twoje dłonie właściwie wszystko!
Zaloguj się teraz
Witamy w naszym Świecie. Zapoznaj się z Polityką Prywatności pstravel, aby dowiedzieć się w jaki sposób chronimy Twoje dane.
2020 ©
Wszelkie prawa zastrzeżone.