Atrakcja: Split

Split
witamy w Splicie, Podróżniku.
za 40 euro za osobę
odkrywanie
czas trwania 5 godzin
język atrakcji polski
czas wolny tak
rodzaj atrakcji spacery po mieście
dla wypoczynku
dodatkowe posiłki nie
Skrót informacji o atrakcji
Drugie największe miasto, które powstało na ruinach Pałacu Dioklecjana, cesarza rzymskiego słynie ze swojego wysoce europejskiego klimatu z długą promenadą palmową i olbrzymim portem. Zrób zakupy na największym targu owocowo–warzywnym i poznaj styl życia Chorwatów. Możesz również wybrać się do alei zakupowej, gdzie możesz zakupić ubrania światowych marek. Split żyje całą dobę i jest stolicą dobrej zabawy, ikoną współczesnej Chorwacji.
Skarb jednego cesarstwa.
Oto Dioklecjan, uwaga – nadchodzi!
Staw się o godzinie 12:00 na Perystylu, aby obejrzeć wspaniałe widowisko, gdzie Doklecjan przemawia do tłumu. Poczuj serce miasta, które powstało wprost w Pałacu i które żyje całą dobę. Luksusowe butiki, drogie restauracje, bary szybkiej obsługi i znacznie więcej. Jednym słowem: metropolia.
Lokalne przysmaki i wyroby na targu.
Wyrusz na lokalny targ owocowo–warzywny, aby zakupić miejscowe przysmaki, domowej roboty miody, mydła, napoje, a nawet pamiątki, które zabierzesz ze sobą z powrotem do domu. Ogromne targowisko pozostaje całe do Twojej dyspozycji! Znajduje się tuż obok Pałacu Dioklecjana.
Przeczytaj cały opis
Tutaj będziesz!
Zdjęcia atrakcji.

więcej

Podsumowanie atrakcji.
Sprawdź szczegóły swojej nadchodzącej atrakcji. Dowiedz się jak najwięcej przed wyruszeniem, aby pewnym krokiem wejść do Świata odkrywania pstravel. Atrakcje są opcjonalne dla wszystkich wypoczywających.
Dla wypoczynku w:
Chorwacji
BiH
Zasady anulowania.
Atrakcję możesz anulować u rezydenta pstravel w Twoim hotelu do trzech dni przed rozpoczęciem atrakcji. Obowiązuje 100% zwrotu jeszcze tego samego dnia..
Zaplanuj w hotelu.
Atrakcje zaplanujesz przez cały swój pobyt w wybranym przez Ciebie hotelu. Rezydent będzie oczekiwać codziennie, jest do Twojej dyspozycji. Więcej informacji znajdziesz w Teczce Podróżnika.
Wymagana aktywność.
Ta atrakcja wymaga małej aktywności fizycznej. Możliwe przewyższenie do 1 metra. Zabierz standardowy ubiór przystosowany do pokonywania krótkich dystansów.

Jak zarezerwować atrakcję?
Przebieraj w atrakcjach i wybierz ulubione!
Atrakcje planujesz przy zakwaterowaniu w hotelu i przywitaniu z rezydentem pstravel. To Ty decydujesz gdzie się wybrać – możesz wybrać wszystkie atrakcje dla danego regionu, ponieważ rozłożone są terminowo dla całego Twojego pobytu. Wszelkie szczegóły znajdziesz w folderze Wskazówki dla Wypoczywającego w lobby hotelowym, u rezydenta pstravel lub w Teczce Podróżnika. Pamiętaj, że na atrakcje obowiązują limity ilości Podróżników.
Rezerwacja krok po kroku
Spotkaj się z rezydentem.
Rezydenta pstravel poznasz przy zakwaterowaniu w hotelu. Uzyskasz od niego wszelkie wymagane informacje dotyczące nadchodzących atrakcji.
Wpłać wymaganą należność.
Spotkaj się z rezydentem pstravel i wpłać wymaganą należność (euro) za atrakcję i ilość Podróżników wybierających się na nią.
Staw się na miejscu zbiórki.
Po wpłaceniu należności za atrakcję uzyskasz godzinę wyjazdu lub spotkania. Pojazd wyruszy spod drzwi hotelowych. Po zakończonej atrakcji wrócisz bezpośrednio do hotelu.
Więcej
Rezerwacja
Wypoczynek