Zarezerwuj Cesarski Wiedeń (2022)

Rozpoczynasz proces rezerwacji.
Dzisiaj zapłacisz 89 od Podróżnika.
Twoje miejsca będą czekać przez 24h. Jeżeli nie uiścisz wpłaty, rezerwacja zostanie automatycznie anulowana.
Cała wartość jednego miejsca to 299 .
Resztę dopłacasz miesiąc przed podróżą. Cena Twojej podróży po dokonaniu rezerwacji nigdy się nie zmieni.
Ubezpieczenie pssafety od UNIQA pierwszego stopnia. KL 10 000 €, NNW 2 000 € i bagaż 200 €.
Maksymalna waga bagażu to 5 kg. Możesz zabrać sprzęt sportowy za darmo.
warunki
ubezpieczenie
program
standardowy formularz informacyjny do Umów
Dodatkowe zmiany rezerwacyjne.
Program ochrony Podróżników (stopnie, Program ochrony Podróżników+, dopłaty etc.) to dodatkowe opcje rozszerzenia świadczeń i możliwości Twojej rezerwacji. Dowiedz się więcej.
Szczegóły.
autokarem lub busem premium
3 dni
bez wyżywienia
od 4 roku życia
wymagany dokument tożsamości
w języku polskim
Zasady anulowania.
Każda podróż może zostać anulowana w ciągu 24 godzin od dokonania rezerwacji. Jeżeli chcesz anulować swoją rezerwację z 90% zwrotem należności, musisz to zrobić do 50 dni od rozpoczęcia podróży. *zależy od rezerwacji
Niezmienność ceny.
Cena podróży jest stała zawsze w momencie rezerwacji. W pstravel nie obowiązują opłaty, które nie są ujęte w świadczeniach.
Rozpocznij podróż z najbliższej miejscowości.
Wyrusz w podróż bez dodatkowych opłat z poniższych miejscowości.
Gniezno +0 zł
Poznań +0 zł
Nowy Tomyśl +0 zł
Świebodzin +0 zł
Zielona Góra +0 zł
Wrocław +0 zł
Kłodzko +0 zł
Twoje miejsce wyjazdu
Możesz wyruszyć z ponad 20 miejscowości, takich jak np.: Warszawa, Gdańsk, Katowice, Bydgoszcz lub Szczecin. Sprawdź więcej poniżej.
Szczegóły i płatność.
Zasady płatności są proste i czytelne. Dzielimy koszty podróży na wpłaty 30/70. Dzisiaj płacisz tylko 30% wartości rezerwacji, resztę dopłacasz miesiąc przed podróżą. Na pierwszą wpłatę masz dobę.
Ważne informacje
• wymaganym dokumentem jest dowód osobisty lub paszport (nie wymagamy go przy rezerwacji) ważny minimum 90 dni od daty powrotu, dokument zostanie sprawdzony przez pracownika lub Pilota pstravel przed rozpoczęciem podróży; ta podróż nie wymaga odprawy paszportowej pstravel
• program jest programem ramowym – z powodów losowych, takich jak warunki atmosferyczne itp. może ulec zmianie
• w Austrii porozumiewamy się w języku niemieckim lub angielskim
• podróż dostępna dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej, przed rezerwacją poinformuj nas o tym
• Płatnik oświadcza, że jego stan zdrowia pozwala na uczestnictwo w podróży oraz, że zapoznał się z programem podróży oraz Warunkami Uczestnictwa i akceptuje je
• minimalna liczba Podróżników dla grupy wynosi 30 osób, w momencie, gdy liczba ta będzie niewystarczająca, o odwołaniu podróży poinformujemy Płatnika telefonicznie lub mailowo
Czas, start!
Pamiętaj o wpisaniu pełnych danych Podróżników, w tym pełnego adresu. Gdy dane nie będą prawidłowo uzupełnione, skontaktujemy się z Tobą mailowo.
Pamiętaj, aby nie przesyłać zeskanowanego dokumentu tożsamości lub danych z dokumentu. Nie potrzebujemy również Twojego numeru PESEL.
Kilka wskazówek dla przyszłego Podróżnika.

Kiedy otrzymam Dokumenty podróży i czym one są?
Dokumenty podróży otrzymasz w ciągu kilkudziesięciu minut po sprawdzeniu Twoich danych osobowych. Dokładny czas podany zostanie w wiadomości mailowej, którą otrzymasz od razu po zakończonym procesie rezerwacji. Dokumenty podróży to Umowa udziału w podróży, wskazówki w Dokumentach podróży, Warunki Uczestnictwa, Warunki Ubezpieczenia oraz program podróży. Wszystkie pliki zostaną wysłane w formacie PDF.
Kiedy i jak mogę dokonać płatności?
Po zakończeniu procesu rezerwacji. Na płatność masz całą dobę! Możesz zapłacić na indywidualny numer konta podany na Umowie udziału w podróży, kartą przez pstravelPay lub portfelem PayPal.
Gdzie mogę zarządzać swoją rezerwacją?
Na Twoim koncie mojeps, do którego zalogujemy Cię automatycznie po zakończeniu rezerwacji. Potwierdzisz tam rezerwację, skontaktujesz się z ekspertem poprzez Kontakt dla Płatnika, zapłacisz za podróż, spersonalizujesz ją i ustawisz alerty SMS. Możesz zalogować się automatycznie skanując kod QR z Umowy udziału w podróży.
Poszukujesz pomocy?
Przejdź dalej
Masz pytania lub wątpliwości?
Kontakt dla nowych Podróżników.
Napisz do nas lub dołącz od kolejki oczekiwania na połączenie. Uzyskasz od nas odpowiedź na skrzynkę mailową. Możesz również napisać do nas na Messenger.
Wybierz formę kontaktu
Pobierz dokumenty na swoim koncie.
Pobierz najświeższe dokumenty dla Płatnika. Po rezerwacji zaloguj się i przeglądaj wybrane dokumenty podróży w formacie PDF. Znajdziesz je również na swojej skrzynce mailowej.
Błąd w danych? Zacznij od początku