Wybierz voucher


Zaczekaj...
Voucher możesz uzyskać kontaktując się z nami na swoim koncie poprzez Kontakt dla Płatnika.
Twój voucher to cały piękny Świat.
To element Programu ochrony Podróżników.
Zamień swoją obecną rezerwację na voucher o wartości 100% wpłaconej należności – odpowiednio pierwszej wpłaty lub całości. Twój voucher będzie ważny przez cały rok i jest zabezpieczony przez Turystyczny Fundusz Gwarancyjny. Wykorzystasz go na stronie lub u agenta.
Poszukujesz więcej informacji?
Dowiedz się więcej
To ogromne możliwości.
Zapoznaj się z poniższymi informacjami na temat vouchera.
Twoje 365 dni na zastanowienie, zaplanowanie i podróżowanie. To najlepszy wybór przy chęci zmiany terminu podróży lub całkowicie inne doświadczenie, które chcesz ziścić w przyszłości.
Zaloguj się do mojeps.
I przejdź do Kontaktu dla Płatnika. Wybierz odpowiedni temat konwersacji – voucher 365 dni.
Zaloguj się teraz
Odbierz voucher.
Znajdziesz go na swojej skrzynce mailowej w dniu docelowej podróży. Od tego dnia ważny jest przez rok.
Wykorzystaj do 365 dni.
Możesz zarezerwować dowolną podróż w ciągu roku. Wpisz numer vouchera przy rezerwacji w polu "Numer karty podarunkowej". To wszystko!
Zniżki specjalne również dla vouchera!
Wszystkie zniżki specjalne pstravel obowiązują również dla vouchera. Nie trzeba nic więcej dodawać. Czas na przygodę!
Dowiedz się więcej
Warunki vouchera.
Kopię Warunków vouchera uzyskasz w wiadomości mailowej wraz z voucherem.
Poszukujesz pliku PDF?
Pobierz Warunki Vouchera
1. Voucher pstravel jest formą zwrotu kwoty wpłaconej na poczet rezerwacji podróży pstravel.
2. 100% wartości vouchera jest zabezpieczone przez Turystyczny Fundusz Gwarancyjny do wysokości wpłaty dokonanej przez Płatnika na poczet podróży.
3. Wartość vouchera wystawianego z tytułu odroczenia rezerwacji wynosi 100% kwoty wpłaconej na poczet tej rezerwacji.
4. Rezerwacji podróży można dokonać wyłącznie w punkcie (strona internetowa www.pstravel.pl), w którym została założona pierwotna rezerwacja.
5. Voucher jest ważny 1 rok od daty pierwotnego wyjazdu i może być użyty wyłącznie na rezerwację założoną po dacie wystawienia vouchera.
6. Voucher jest wystawiony przez PS Travel Polska z siedzibą w Gnieźnie.
7. Voucher może być użyty jedynie jako płatność za wyjazdy organizowane przez PS Travel Polska.
8. W przypadku zakupu podróży o łącznej wartości niższej od wartości, na jaką opiewa posiadany voucher, nie zwraca się różnicy ceny.
9. W przypadku zakupu wyjazdu o łącznej wartości wyższej od wartości, na jaka opiewa posiadany voucher – należy dokonać dopłaty w innej formie: gotówka, karta, przelew.
10. Całkowita lub częściowa zamiana vouchera na gotówkę nie jest możliwa.
11. Niniejszy voucher nie stanowi papieru wartościowego.
12. Za voucher zagubiony, skradziony lub utracony w jakikolwiek inny sposób nie będzie wystawiany nowy voucher.
13. Data ważności vouchera określa ostatni dzień, w którym można dokonać rezerwacji i przedstawić voucher w punkcie sprzedaży PS Travel Polska lub na www.pstravel.pl. Po upływie terminu ważności vouchera, nie ma możliwości jego realizacji lub przedłużenia daty ważności.
14. Voucher może być zrealizowany przez dowolną osobę. Jest bezimienny.
15. Jeżeli rezerwacja za którą voucher jest wystawiony zawierała ubezpieczenie od kosztów rezygnacji, to nowa rezerwacja, na której voucher jest wykorzystywany, także będzie zawierała to ubezpieczenie o ile: voucher będzie realizowany na zakup podróży (nowej podróży) dla tych samych osób, dla których była założona pierwotna rezerwacja.
16. W przypadku zakupu podróży o wartości wyższej od wartości pierwotnej rezerwacji, a tym samym wzrostu składki za ubezpieczenie wymagana jest dopłata różnicy w cenie tej składki.
17. Jeżeli rezerwacja za którą voucher jest wystawiony nie zawierała ubezpieczenia od kosztów rezygnacji, to dokupienie takiego ubezpieczenia na nowej rezerwacji, możliwe jest tylko w dniu jej założenia.
Wróć na górę
Wykorzystaj voucher na zadziwiający 2021!
Spotkajmy się w najwspanialszym roku podróżowania! 100 stron wyjątkowego odkrywania, city break'ów i wypoczynku. Poznaj nowe kierunki i zaplanuj swoją wymarzoną przygodę wprost z katalogu.
Pobierz katalogi teraz
pstravel+.
Podróże na subskrypcję. Odkrywaj taniej. Wypoczywaj bardziej.
od 39 miesięcznie
Dla rodzin już od 119 zł miesięcznie.
Rozpocznij subskrypcję
Zostań naszym przyjacielem.
I odbieraj prezenty! klubps brzmi dumnie – taki też jest.
Więcej informacji
To nic nie kosztuje.
Co tydzień na Twoją skrzynkę mailową wskoczą wyjątkowe podróże w niższych cenach. Wprost z wiadomości mailowej możesz zarezerwować podróż – wystarczą dwa kliknięcia (i... uzupełnienie swoich danych). W każdym momencie możesz zrezygnować z członkostwa.
Masz pytania lub wątpliwości?
Kontakt dla nowych Podróżników.
Napisz do nas lub dołącz od kolejki oczekiwania na połączenie. Uzyskasz od nas odpowiedź na skrzynkę mailową. Możesz również napisać do nas na Messenger.
Wybierz formę kontaktu
Kontakt dla Płatników.
To najszybszy sposób kontaktu z ekspertem pstravel. Wpisz kod bezpieczeństwa mojeps, wybierz temat konwersacji i dokładnie opisz swój problem. Pamiętaj, że aktualnie czas oczekiwania na odpowiedź od eksperta może być wydłużony.
Przejdź do mojeps
Nie posiadasz rezerwacji? Rozpocznij przygodę!
jaki rodzaj podróży?
Wróć na górę
Zaloguj się teraz
Porozmawiaj z nami
Potrzebujesz pomocy? Poznaj nas i zbliż się do Świata odkrywania. Sprawdź, jak łatwo nawiązać kontakt z pstravel. Dołącz do kolejki oczekiwania na połączenie lub napisz do nas.
Pomoc i kontakt

Zarządzaj podróżą. Zaloguj się do swojego konta, aby potwierdzić rezerwację, personalizować podróż lub ocenić swoje doświadczenia. Oddajemy w Twoje dłonie właściwie wszystko!
Zaloguj się teraz
Witamy w naszym Świecie. Zapoznaj się z Polityką Prywatności pstravel, aby dowiedzieć się w jaki sposób chronimy Twoje dane.
2020 ©
Wszelkie prawa zastrzeżone.